alexa
PlanetSide 2
Planet Side 2 içinde kişinin savaşta olan üç ayrı taraftan birini seçmesi gerekmektedir. New Conglomerate, Terran Republic ve Vanu Sovereignty arasından dilediğini tercih eden kişi, kısa zamanda muharebe ortamına girerek ulusuna destek olmaya başlayabilecektir. Aldiginiz Planetside 2 Sevencashleri Oyunun E Pin sayfasindan yükleyebilirsiniz.
121
Infiltrator
Emre S.
2 Mayıs 2015 13:58

Sniper sınıfımız. Görünmez olabiliyorlar. Gelecek patch ile birlikte bindikları jipleride görünmez yapabilecekler. Sadece sniper değiller. Yakın mesafede farklı silah veya ekipmanlarla ölümcül olabilirler. Düşman yapılarını "HACK"leyebilir kendi ırkına ait yapabilirler. Düşman base ine sızdınız diyelim. Düşmanların çok fazla hava aracı var. Ortalığı dikkatli bir şekilde tarayıp, "anti air" yapılarından bir tanesini hackleyip, içine binip. Bir anda düşmanları arkasından vurabilirsinz. Adamlar "nereden geliyor bu mermi" diyip heyecan yapıp base doğru dönmeye çalıştıklarına, kaçmaya çalıştığı yerden mermilerin geldiğini gördüklerinde büyük ihtimal çok geç olmuş demektir. 
Cloak ile tamamen görünmez olmuyorsunuz. Sabit durduğunuzda %5 kadar görünürsünüz. Çok dikkatli bakılmadığında büyük ihtimal farkedilmezsiniz. Fakat zaten orada göründüyseniz, sabit durmak pek işinize yaramayacak. Sizi hareket etmeye zorlamak için size doğru sıkacaklar. Eğer hareket ederniz birazcık daha görünür olacaksınız. Bu yüzden yakın mesafede ani bşrşeyler varsa, düşamanın yanlarına doğru koşup, onun bakmadı bir anda sabit durmak çözüm olabilir. Adam "la kaçıyo herhalde" diyip, sizi "gittiğinizi sandığı" yöne doğru kovalar. 
Bir diğer özelliği kullandığı bir silah sayesinde düşmanın yerini tespit edebilir, o bölgedeki görünmezleri ortaya çıkarabilir. Bu silahın yerine isterseniz düşmanın kafasını karıştıran diğer silahı açabilirsiniz. O silahın yaptığı şey ise, atıldığı alanda gürültü yapıyor, sanki bir çatışma varmış havası veriyor. Üstüne düşmanların radarlarındada sanki orada birileri varmışta, dostlar SPOTlamış gibi sinyaller yolluyor. 
Bu sınıf yakın mesafe silah kullandınız mermi bitti, ortadada düşmandan cephane alabileceğiniz kitler yok diyelim. Gidip tank veya asker yerini HACKleyip, oradan cephane alabilir veya araç yerinden SUNDERER çıkartıp, oraya bir yere parkedip, oradan cephane tedariği yapabilirsiniz. Ayrıca sunderer da açtıysanız insanlar sizin aracınızdan doğabilir, düşman neye uğradığına şaşırabilir. 

Sniper sınız, uzak oynayacaksınız diye birşey yok. Tarzınıza göre silah ve ekipmanları ayarlayıp takılabilirsiniz. 

Cevap bulunamadı.