alexa
PlanetSide 2
Planet Side 2 içinde kişinin savaşta olan üç ayrı taraftan birini seçmesi gerekmektedir. New Conglomerate, Terran Republic ve Vanu Sovereignty arasından dilediğini tercih eden kişi, kısa zamanda muharebe ortamına girerek ulusuna destek olmaya başlayabilecektir. Aldiginiz Planetside 2 Sevencashleri Oyunun E Pin sayfasindan yükleyebilirsiniz.
158
Max
Emre S.
2 Mayıs 2015 14:04

Oyundaki en fazla korku salan bir sınıf olmasına karşın, çokda güzel ölürler. Kullandıkları ekipmanlara göre, anti air veya anti infantry olabilriler. Bu yüzden bunlara kafa kafaya dalmak sökmez!. Eğer asker öldürmek için ekipman ayarlamışlarsa, boşuna uğraşmayın. Bu teçhizat ile doğamazsınız, kullanabilmek için kaynak puanı harcamanız gerekiyor. M ye veya TAB a bastığınızda kaynaklrınızı görebilirsiniz. İlk etapda buna bol bol binemeyeceğinizden bunu görünce yapabileceklerinizden bahsedeyim. Zaten buna sürekli binebilecek birisinin bu rehber işine yaramaz. Yeni başlayanlarada pek hitap etmez =). 
Maxlar korku salar fakat ağır hareket ederler. Yeteneklerinin seviyesine bağlı olarak ara sıra ani hareket yapabilirler. Oda genelde kaçmak için olur. 

Genel olarak maxları patlayıcı kullanarak alabilirsiniz. 

Cevap bulunamadı.