alexa
PlanetSide 2
Planet Side 2 içinde kişinin savaşta olan üç ayrı taraftan birini seçmesi gerekmektedir. New Conglomerate, Terran Republic ve Vanu Sovereignty arasından dilediğini tercih eden kişi, kısa zamanda muharebe ortamına girerek ulusuna destek olmaya başlayabilecektir. Aldiginiz Planetside 2 Sevencashleri Oyunun E Pin sayfasindan yükleyebilirsiniz.
151
Rehber
Emre S.
2 Mayıs 2015 13:54

Öncelikle ufak bir açıklama. Oyun Düz fps kafasında olmadığından yeni başlayanlar için zorluklar içeriyor. Oyuna ilk girdiğinizde kaos hakimmiş gibi geliyor. Fakat oyunu öğrendikten sonra oynadığınız teçhizata göre ortama ayak uydurmaya başlıyorsunuz. Bu karışıklık azalmış oluyor. 
Bu rehber çok içerikli olmayacak. Yeni başlayanlar için bir ön hazırlıktan ibaret. Belki zamanla daha detaylı hale getirebiliriz. 

Öncelikle ilk olarak IRK seçimi. Bu önemli!. Türklerlemi oynamak istiyorsunuz yabancılarlamı bunun hakkında seçim yapmak isteyenler için birşey diyemem. Zaten gördüğüm kadarıyla türkler oyunda çok dağınık. Her serverda herkez kafasına göre grup oluşturmaya çalışmış. Oysa en başından tek server seçilseydi çok daha iyi olacaktı. Fakat bunun için biraz geç. Kimse oturupta yeniden karakterini kasmak istemez. herneyse konumuza dönelim. 
 

Cevap bulunamadı.