alexa
Point Blank
Point Blank, size gerçek ateş etme hissi vermenin yanında, çok hareketli bir çatışma ortamı da yaratıyor. Point Blank ’te Free Rebels ve CT Force olmak üzere iki takımdan birini seçerek oynayabiliyorsunuz. Bedava NG Kodları denebilecek kadar ucuz NG satın alabilirsiniz. Point blank Ng satin alma isleminden sonra, nfinity games sitesi üzerinden e-pin seçtikten sonra aktif edilebilir.
248
Bu Hileler ne zaman gidicek
efe g.
17 Aralık 2014 17:06
Oyun artık oynanmaz hale geldi ne hale geldi güzelim oyun. Herkeste hile var. Artık Şirketin bir şeyler yapması gerekiyor tüm pb oyuncuları oyunu bırakıyor yavaş yavaş. Bende yakında bırakıcağım. Bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunu ?
Baran A.
17 Aralık 2014 21:22
yeni gelen patchden sonra hileler kalktı kardeşim gönül rahatlıyla oyna ve artık bu oyunda hile olmuycak
durmaplay aracılığyla oyun içi alışverişini yapabilirsin kolay gelsin kardeşim :))
emre c.
18 Aralık 2014 00:18
hilelerin önüne biraz zor geçerler , ona bir fix yapıp yüklemeleri lazım belki o şekilde giderirler
resul m.
18 Aralık 2014 00:25
hileler :D oyunu bırakma sebebim şahsen
samet can c.
18 Aralık 2014 00:28
hileler gidermi yaa online oyun oynamaya korkuyorum ben artık steamdan oynuyorum oyunları yada iyice araştırıyorum hile varmı diye ona göre oynuyorum
batuhan a.
19 Aralık 2014 19:19
Hileler her oyunda olan birşey ve bunu en aza indirmeye çalışıyorlar zaten.
UMUT K.
20 Aralık 2014 15:09
hileler her oyunda olan birşey ama bu kadarda olmaz ki her odada en az 2 3 tane çıkıyor 
sinan a.
20 Aralık 2014 20:56
bilmiyorum ama araştırıp cevap yazarım