alexa
Point Blank
Point Blank, size gerçek ateş etme hissi vermenin yanında, çok hareketli bir çatışma ortamı da yaratıyor. Point Blank ’te Free Rebels ve CT Force olmak üzere iki takımdan birini seçerek oynayabiliyorsunuz. Bedava NG Kodları denebilecek kadar ucuz NG satın alabilirsiniz. Point blank Ng satin alma isleminden sonra, nfinity games sitesi üzerinden e-pin seçtikten sonra aktif edilebilir.
171
TDM(Team Death Match)
ESAT M.
2 Mart 2015 19:22

TDM oyuncuların belli bir raund sınırlaması olmadan her ölüşünde yeniden canlanarak birbirlerine karşı üstünlük sağlamaya çalışmasına dayalı bir oyun modudur. Belirtilen zaman bitene kadar veya belirtilen kill sayısına ulaşılana kadar oyun devam eder. Oyun süresince öldürdüğünüz düşman sayısı değerlidir. Hiçbir yükümlülük olmadan sadece tek bir hedefe kilitlenmek isteyen oyuncular için ideal bir oyun modudur.

Galibiyet Şartı: 60/ 80/ 100/ 120/ 140/ 160 kill 
Oyun Süresi: 5 / 10 / 15 / 20 / 25 / 30 Dakika 
Haritalar: Liman Porta, Red Rock, Kütüphane, M Station, Midnight Zone, Up Town, Burning Hall, D Squad, Crack Down, Saint Mansion, Eastern Road, Downtown, Blow City, Eğitim Kampı, Çöl Kampı, Şantiye, Anıt, Hangar

  • eximg1
  • eximg2
  • eximg3
Cevap bulunamadı.