alexa
Point Blank
Point Blank, size gerçek ateş etme hissi vermenin yanında, çok hareketli bir çatışma ortamı da yaratıyor. Point Blank ’te Free Rebels ve CT Force olmak üzere iki takımdan birini seçerek oynayabiliyorsunuz. Bedava NG Kodları denebilecek kadar ucuz NG satın alabilirsiniz. Point blank Ng satin alma isleminden sonra, nfinity games sitesi üzerinden e-pin seçtikten sonra aktif edilebilir.
470
Yeni Başlayanlar İçin
ESAT M.
2 Mart 2015 21:46
Öncelikle silahlardan başlayalım.Yenisiniz ve hiç birşey bilmiyorsunuz alacagınız silahlar Mp7 ve G36 olmalıdır.Çünkü oyunda ünvansız alınabilecek en iyi silahlar bunlardır.Gelelim hediye gelen ürünlere.Her rütbe atladıgınızda size ng li hediyeler (1 günlük) veya puan gelecektir.Gelen ng li ürünleri daha yuksek rutbelerde kullanmanızı öneririm.Rütbe Ödüllerine Bakmak İçin Tıkla O Rütbeye Geldiğinizde Verilen Ödüllerdir.
Gelelim nerde nasıl oynayacagımıza.Eğer çok hızlı değilseniz ve pusarak uzaktakini vurabiliyorsanız G36 tam sizlik bir silah sağ tıklayarak hedefi dahada yakınlaştırabilirsiniz.Size ateş eden birisi varsa eğilmeyi değil zıplamayı tercih edin bu sayede hs atamazlar.
Hareket Kabiliyetiniz yüksek ve çok seri iseniz size tavsiyem Mp7 dir hs atma oranı çok yüksektir.Dezavantajı uzaktaki birini biraz zor vurursunuz o yüzden uzaktakinlerle çatışmaya girmemenizi tavsiye ederim.
Oyunda yeniyseniz ve daha alışamamışsanız pusmanızı tavsiye ederim ama etrafınızada bakmalısınız sizi gören birisi anında indirebilir.Adam önünüzden geçtiginde arkasında birisinin olmadığından emin olun ve direk hs atın eger arkasından birisi geliyorsa onunda geçmesini beklemelisiniz yoksa birini öldürecem derken diğeri sizi indirebilir.Pusarak adam vurduğunuz zaman size "bot" diyenler olacaktır, takmayın siz yenisiniz ve oynamayı yeni yeni ögreniyorsunuz.
TDM Haritalarda adam öldürdügünüz zaman yerinizden ayrılın çünkü ölen adam serbest perspektiften sizi görmektedir.
Bomba maçlarında eğer Free Rebels'seniz bomba kurun yada bomba kuran takım arkadaşlarınıza yardım edin.
Eğer CT Force iseniz bölgenizde pusun ve düşmanın bomba kurmasını engelleyin.Unutmayın göreviniz bombanın kurulmasını engellemektir.Eger belirlenen süre içerisinde Free Rebels Bombayı kuramaz yada CT Force yi tamamen yok edemezse maçı CT Force Kazanır.Eğer Free Rebels ler bombayı kurmuşsa Free Rebelsleri öldürseniz dahi Bombayı imha edemezseniz Free Rebelsler kazanır.Bu yüzden bombayı çözen takım arkadaşlarınızı koruyun ve onlara ateş edilmesini engelleyin.
Gelelim Ünvanlar için Görev Kartlarına ilk başladığınızda bir görev kartınız olacaktır.Bittikten sonra Görevi seçip satın al'a tıklayın ve gelen onay mesajına evet deyin.Görev kartı Tavsiyem İşgal Görev Kartı ve Taarruz Görev Kartı'dır.Çünkü 5000 puandır.Ve de yapması kolaydır.Eger Mp7 veya başka bir hafif silah kullanıyorsanız İşgal Görev Kartını G36 veya başka bir Taarruz Tüfegi kullanıyorsanız Taarruz Görev Kartını alın.
Unutmayın İyi silahlar ünvan açarak alınabiliyor.
Görevleri hızlı bitirmenin yolları TDM haritalarında kısa süreli maçlara girmek ve görev hedeflerini yerine getirmektir.Eğer Keskin Nişancı Tüfeği Kullanan Düşmanı Öldür göreviniz varsa Keskin Nişancı Maçlarına Girin zaten keskin nişancı maçlarında sadece keskin nişancı tüfegi, ikincil silah ,yakın mesafe silahı kullanılabiliyor.
Keskin nişancı tüfegiyle nişan almış birine dogru koşmayın sağ sol yapın zıplayın boşa ateş etmesini sağlayın yanına gittiginizde Bıçagınızla kafasına vurun ve öldürün.
Görev Kartlarından Gelen Madalyalar ve Rozetler sizin ünvan ağacındaki ünvanları ve özellikleri açmanızı sağlar.
Bu özellikler sizin gücünüze güç katar.Diyelimki silahınız çok sekiyor Silah Tepme Kontrol özelliği olan bir ünvanı kullanırsanız bu sorun oratadan kalkacaktır.
Teğmen 1. Kademe Rütbesine kadar sadece iki tane Özellik kullanabilme hakkınız var. 
Sadece bu kadarla değil oyundaki en iyi silahları kullanabilmek için ünvanları açmanız gerekmekte Mesela 
Aug A3, Criss SV, L115A1,Dual Desert Eagle,Amok Kukri silahları oyundaki en iyi silahlardandır.

Alıntı Değildir.Tecrübedir.
Muhammed R.
2 Mart 2015 22:10
Çok işime yaradı sğol
Çağdaş Ç.
12 Nisan 2015 10:53
güzel rehber teşekkürler :)
İsimsiz Üye
18 Nisan 2015 11:16

Teşkkürler oyuna başlamayı düşünüyordum.. öncesinde güzel rehber oldu bana :)

İsimsiz Üye
9 Haziran 2015 19:31

sağol

 

İsimsiz Üye
4 Ağustos 2015 21:05

Bilgileriniz için saolun 

İbrahim Osman A.
18 Ekim 2015 15:11

teşekkür ederim :)