alexa
Point Blank
Point Blank, size gerçek ateş etme hissi vermenin yanında, çok hareketli bir çatışma ortamı da yaratıyor. Point Blank ’te Free Rebels ve CT Force olmak üzere iki takımdan birini seçerek oynayabiliyorsunuz. Bedava NG Kodları denebilecek kadar ucuz NG satın alabilirsiniz. Point blank Ng satin alma isleminden sonra, nfinity games sitesi üzerinden e-pin seçtikten sonra aktif edilebilir.
562
PointBlank HS Atma Tekniği
Ogün B.
28 Eylül 2015 16:16

Merhaba arkadaşlar, yeni bir konu ile karşınızdayım. Bu konumuzda sizlere HS ile ilgili biraz taktikler vermeyi ve uygun silahları seçmeyi göstereceğim. Yorum atarsanız çok mutlu olurum  

İlk olarak oyundaki ünvanlar çok önemlidir, çünkü silahın tepmesini ünvanlar ile azaltabiliriz. Peki ünvanları nasıl alırım derseniz, Silah Tepme Kontrolü + olan ünvanınızı kullanın. Silahınızda eskiye göre daha az tepme görürsünüz. Diğer bir konumuz ise CrossHair, ayarlara girdikten sonra önünüze bir çok CrossHair çeşidi çıkacak, fakat ben sizlere Nokta'yı öneririm. Bu adımları uyguladıktan sonra iş biraz bileğe birazda silah seçimine kalacak, bakalım hangi silahları kullanacağız.

Bu ayarları yaptıktan sonra artık size az tepen bir Hafif Makinalı lazım. Eğer NG'niz varsa KRİSS SV yoksa MP7 EXTalmanızı tavsiye ederim. Bu silahlardan sonra artık CrossHair'ı hep havaya doğru tutmanız lazım, silah sekmediği için tutturma oranınız bayağı bir yüksek. Bu adımları uyguladıktan sonra iş bileğe kalıyor  Artık oynaya oynaya alışacaksınız, ve artık seri HS atacaksınız. 

Şaban Emre Ç.
29 Ağustos 2016 13:50

ben binbaşı 3. kademeyim ama şimdiden iyi hs atmaya başladım teşekkürler