alexa
Point Blank
Point Blank, size gerçek ateş etme hissi vermenin yanında, çok hareketli bir çatışma ortamı da yaratıyor. Point Blank ’te Free Rebels ve CT Force olmak üzere iki takımdan birini seçerek oynayabiliyorsunuz. Bedava NG Kodları denebilecek kadar ucuz NG satın alabilirsiniz. Point blank Ng satin alma isleminden sonra, nfinity games sitesi üzerinden e-pin seçtikten sonra aktif edilebilir.
1428
Taktik İsteyenler..!
Enes Erdi G.
5 Nisan 2015 17:17
öncelikle selamın aleyküm :) size yıllardır oynadığım point blank hakkında bir kaç ufak taktik vereceğim, uzatmadan konuya başlayım;
NG: kime sorarsanız sorun düşük rütbede ng çekmeyin derler, bence öyle değil imkanı olan eğitim kampından atıldığı gibi ng çekmeli, neden mi? çünkü eğitim kampından sonra karaktere çok ihtiyaç vardır, bunu sizde fark etmişsinizdir, combo karakter alın arta kalan paranıza aug veya kriss alın aldığınız silaha göre hollow veya zırh delici mermi alın, bunların 90 günlüğü sizi zaten binbaşıya kadar rahat götürür fazla kasarsanız 5. kademeyi dahi görebilirsiniz :)
Silahlar: kimi insan aug kullanır kimisi kriss kimisi cheytac kimisi farklı, hepsinin özellikleri farklıdır, aug kullanan zırh delici kriss ve cheytac kullanan hollow point almalıdır neden mi? çünkü aug vucut silahıdır augla zırh varsa vucut tarayın 5-6 bilemedin 10 mermide ölür, kriss hollowla birdir çünkü kafaya nişan almak için hollow kullanmak bir nimettir, hollowsuz kriss olmaz! cheytac içinde hollow gerekir çünkü doğruluk verir hollow ve cheytac tek atışlı bi silah olduğu için adamın yanına giden mermi adamı öldürebilir, farklı silah kullananlarda kafalarına göre takılsınlar :D en önemli konu ise ünvanlardır, düşük rütbeden daima görev alıp şeref madalyası kasın ki binbaşı olduğunuzda bütün ünvanları açabilesiniz, ünvanlar çok önemlidir kullandığınız silaha göre ayarlayın lakin özel birlik mensubu ünvanı her oyunda kullanılmalıdır diğer ikisini değiştirin map ve silaha göre.!
Bıçaklar: fang blade mesafe katilidir 1 metre geriden vur adamı öldürebilir, amok bilek isteyen bıçaktır herkes kullanamaz bence kullanmayın, m7 mükemmel bir bıçaktır fakat oynamasını bilene, mini axe, görüntü veren dandik bir bıçak türüdür, dual knife, bone knifenin yan sanayisidir, bone knife, mobilitesi yüzde yüz olduğu için daha hızlı koşmanızı sağlar, combat, en sevdiğim bıçaktır ve 2 hasarı olduğu için rahat adam öldürebilirsiniz dikkat edin sağ klikten ilk vuruşu adamın kafaya getirin gelmezse ikinciyi gövdeye, ballistik, anlatmaya gerek yok ballistik zaten bıçaklar arası kral bıçaktır ve tercih edilesi en iyi bıçaktır:) küfürlere aldanmayın f8 ile ss alıp ticketlayarak 3 gün banlanmasını sağlayın küfür edenleri :) alıntı değildir teşekkürler.. :)


İsimsiz Üye
1 Mayıs 2015 17:28

kardeş bi taktik daha: adamlara karnından vurursan sekip kafaya geçer.

İsimsiz Üye
1 Mayıs 2015 17:29

yine ben :) : bıçakla dalarsan 100 candan 40 gidiyomuş int. ten baktım :)

Ogün B.
28 Eylül 2015 21:41

Sabir durmadan Kris v.b Hafif makinalıyla kafaya doğru sağa sola giderek ateş edersen illa hs gider Bu da benden