alexa
Popmundo
On yılı aşkın yayın hayatı ile bu sosyal platformların en köklülerinden birisi olan Popmundo, gelişen teknoloji ve ürün fazlalığına rağmen halen on binlerce kişinin aktif olarak kullandığı bir alandır. Popmundo E Pin'leri ile alacaginiz Vip veya Kredi paketlerini yine Popmundo paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
211
POPMUNDO KREDİLER NEDİR
eray ö.
28 Aralık 2014 13:43
 Krediler Nedir?

Krediler, karakterinizin oyunda direnebilmesi adına gerekli olan lüksten ve kaynaklardan yoksun olmadığından emin olmak için kullanılan ek bir yoldur. 

Kredi satın alabilmek için VIP olmak zorunda değilsiniz. VIP üyelik, uzun vadede yaşamlarını kolaylaştıran ve daha keyifli hale getiren ek katkı ve hizmetlere erişmek isteyen oyuncular içindir. Buna karşılık krediler ise; bir eşyaya, geçici bir desteğe veya o anlık belli bir gereksinimi karşılamalarına yardımcı olacak özel bir hizmete ihtiyaç duyan oyuncuları hedefler. 

Krediler oyunda etkin olarak rekabet etmede kesinlikle gerekli değildir. Ancak zaman zaman karakterinizi ve kariyerinizi ciddi anlamda etkileyecek birtakım şeylere krediler ödeyerek, oyunda var olan durumunuzu değiştirmek isteyebilirsiniz. Karakterinizi belirgin şekillerde değiştiren Kredi Ürünleri, oyunun keyfini fazla kaçırmamak adına, çok sık satın alınamayacak. Para size mutluluğu satın alabilir, ama her zaman değil. 

Krediler 1000'lik diziler halinde satın alınabilir. VIP üyeliği her satın aldığınızda, süresine bakılmaksızın size yüz kredi verilir. 

Satın alınan krediler İADE EDİLEMEZ. Bu, efsanevi bir gitara sahip olmak adına şeytanla 666 krediliğine bir anlaşma imzalarsanız, fikrinizi değiştirdiğinizde paranızı geri alamayacağınız anlamına gelir. 
Cevap bulunamadı.