alexa
Popmundo
On yılı aşkın yayın hayatı ile bu sosyal platformların en köklülerinden birisi olan Popmundo, gelişen teknoloji ve ürün fazlalığına rağmen halen on binlerce kişinin aktif olarak kullandığı bir alandır. Popmundo E Pin'leri ile alacaginiz Vip veya Kredi paketlerini yine Popmundo paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
229
PopMundo: Puanlar
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 03:07
Oyunlardaki "achievement" ya da "mission" kısımlarını hatırlıyor musunuz? Özellikle mobil oyunda. Hani oyunda bir şeyler başarınca oradan ödüllerimizi topluyorduk. Fakat bu olay Popmundo'da daha farklı işliyor. Oyundaki tüm mesleklerin ve mevkilerin ayrı ayrı başarısı var. Atıyorum siz doktorsunuz; o zaman 1-100-1000 hasta iyileştirdim gibi başarılar var. Ya da bir polissiniz; 1-100-1000 suçlu tutukladım başarıları var. Mesleklerin haricinde ana karakterin alabileceği eğlenceli başarılar da var. Kazandığınız başarılara göre global sıralama da sıralanıyorsunuz.

Sıralamalardan da göreceksiniz ki oyundaki tüm dallar ayrı ayrı sıralamış durumda. Herkesin kendin göre hedefleri ve hayalleri var yani. Sınırı olmayan bir dünya burası. Popmundo'yu diğer online oyunlardan oyundan ayıran en güzel özeliliği bu. Sen oyuna göre değilde oyun sana önce şekil alıyor.

Bu oyunun özgürlüğü tatmanızı kesinlikle tavsiye ediyorum. Kopamayacağınıza eminim.

Cevap bulunamadı.