alexa
Popmundo
On yılı aşkın yayın hayatı ile bu sosyal platformların en köklülerinden birisi olan Popmundo, gelişen teknoloji ve ürün fazlalığına rağmen halen on binlerce kişinin aktif olarak kullandığı bir alandır. Popmundo E Pin'leri ile alacaginiz Vip veya Kredi paketlerini yine Popmundo paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
218
VİP VE KREDİ SİSTEMİ
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 03:10

Vip ve Kredi

Oyunun oynanışı tamamen ücretsiz. Fakat her oyundaki gibi kolaylıklar sağlayan 2 özelliği var. Vip oyunlardaki Premium krediyi ise oyunlarda parayla satın aldığım gem gibi düşünebiliriz. Çoğu oyuna göre oldukça ucuz. Hani yıllık bir VİP almak isterseniz 50 liraya karşılık geliyor. Ama bu oyunda neredeyse hiç bir oyunda olmayan bir özellik daha var. Bu özellikleri oyun parası karşılığı satın alabiliyorsunuz. Ve bu legal bir şekilde işliyor. Çek sistemi var. Bir oyunca kredisiyle VİP çeki alıyor ve size satıyor. Siz bunu kullanınca VİP almış oluyorsunuz. Eğer başarılı bir oyun yaşamı izliyorsanız oyunu beleşe getiriyorsunuz. Adamlar daha ne yapsın?

Ben kimim?

Karakter ismimi yukarıda okumuşsunuz. Ben Jacob Black. Popmundo'da 2 yıl kadar globalde 1. sırada yer alırken şuan bir İspanyol tarafından tahtımdan indirildim  (Ahh şu İspanyollar her yerdeler ). Neyse ki hala Türkiye üzerinden 1.'yim. Fakat aramızda çok az fark var. Eğer sizde yardım ederseniz bu farkı kapatabiliriz.

Bu bahsettiğim ana karakter başarılarından biride arkadaşlarınıza oyunu davet edince elde ettiğiniz bir başarı. Kesinlikle maddi bir kazancım olmayacaktır. Size aşağıda verdiğim linkten kayıt olursanız size elimden geldiğinde yardım ederim. Sizde beni üst sıraya taşınmamı sağlarsınız. Ve bayrağımız sonsuza dek göklerde dalgalanır. (Çok gaza geldim sanırım)

Ayrıca sorularınız varsa, yorum olarak buradan yazarsınız ve onları da cevaplarım.

Cevap bulunamadı.