alexa
Portal 2
Portal 2 her anlamda sizi büyüleyecek özellikler taşıyan bir oyun. Oyunun birincisini oynayanlar sabırsızlıkla ikincisinin çıkmasını beklediler ve sonunda istedikleri oldu ve bütün beklentileri de fazlasıyla karşıladı. Portal 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
422
Co-op oyun sistemi yeniden şekilleniyor
eray ö.
8 Şubat 2015 19:01
Ancak oyunun her ne kadar hikaye modu çok güzel olsa da esas ön plana çıkmasını sağlayan kısım co-op modu. Yine iki yeni karaketerimizin içinde bulunduğu co-op modunda mavi gözlü tombul Atlas ve turuncu gözlü sıska P-Body’i yönetiyoruz. Esasında mantığın tek kişilik oyunla aynı gittiği co-op modundaki esas olay eşleştiğiniz kişiyle olan uyumunuz.

Co-op modu o kadar güzel olmuş ki bunu size anlatmaktan çok izletmeyi tercih ederiz. Her sayfada gördüğünüz co-op videolarını izleyerek oyunda gerçekten bir co-op işleminin gerektiğini göreceksiniz.

Üstelik burada gördükleriniz henüz oyunun başları. Çok fazla SPOILER vermemek için ilk bulmacalardan gösterelim istedik.

Adı üzerinde takım çalışması bu. Dolayısı ile içinde bulunduğunuz bulmacayı takım arkadaşınız olmadan tamamlamanız imkansız. Her ne kadar burada kullanabildiğiniz portal sayısı ikiden dörde çıksa da bulmacaların zorluğu da aynı derecede artıyor. 

Fakat size ısrarla, şiddetle, hatta ölüm döşeğindeki son arzu şeklide co-op’u en yakın arkadaşınızla birlikte oynamanızı tavsiye ediyorum. Mikrofonlu kulaklıklarınızı alın ve Steam üzerinden co-op’a başlayın, ondan sonra kahkahalara boğulun.
Buğrahan Y.
2 Ağustos 2016 09:32

En sevdiğim yanı ize bazen çok komik olaylar oluyor. GlaDOS'un komik konuşmaları gibi...