alexa
Portal 2
Portal 2 her anlamda sizi büyüleyecek özellikler taşıyan bir oyun. Oyunun birincisini oynayanlar sabırsızlıkla ikincisinin çıkmasını beklediler ve sonunda istedikleri oldu ve bütün beklentileri de fazlasıyla karşıladı. Portal 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
188
İTİRAF EDİYORUM
eray ö.
8 Şubat 2015 18:53
Pekala itiraf ediyorum! İlk Portal oyunuyla tanışmama bir hayli geç oldu. Neden bilmiyorum ancak ilk çıktığı zamanlarda zamanın yeni çıkan oyunları arasında biraz kaynamıştı. Dolayısı ile tam olarak ilgi gösteremedim ancak en sonunda onunla tanışınca kalbimi bu kadar çabuk fethedeceğini hiç ummuyordum.

Oldum olası bilmece, bulmaca olaylarına ilgi duymuşumdur eskiden beri. nNe zaman zeka oyunları veya zeka sorularıyla ilgili bir kitap bulsam, filmle karşılaşsam onu sömürürdüm. Onları çözme konusunda çok çok iyi olduğumu söyleyemem ancak yine de boş değilimdir hani.

İşte böyle bir anda Portal gibi bir oyunu oynamak benim için ne kadar tatmin edici olduğunu hayal edebilirsiniz. İlk açtığımda ne yapacağımı bilemediğim Aperture Science’ın o beyaz duvarları arasında koşuşturmak, GLaDOS’un huşu dolu sesiyle rahatlamak ve turretlerın “I don’t hate you” sözleri ile hala sevildiğimi bilme duygusunu yaşamak oyun boyunca kahkahalarla geçen bu zaman içerisinde ayrı bir motivasyon olmuştu benim için.
Cevap bulunamadı.