alexa
Prison Tycoon ( PC )
Kendinize kâr sağlayabileceğiniz bir hapishane kurun. Hapishanenin her bir duvarının nasıl olacağını ve parmaklıkların nasıl olması gerektiğine siz karar verin. Prison Tycoon oyununa ilk olarak küçük bir hapishane ile başlıyorsunuz. PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
156
Mahkumlar
mesut d.
30 Mart 2015 15:59

oyun tasarımcıları çeşitli hapis nüfus için izin 100'ün üzerinde farklı animasyonlar yapabilen 96 farklı görünümlü mahkûmları yarattı.Mahkumlar oyuncu mahkumlar tıklayarak izleyebilirsiniz kafalarının üstünde çeşitli metre var. Onlar memnuniyeti, yorgunluk, verimlilik ve görevi kötüye seviyeleri var. Mahkumlar gibi, çalışma dışarı basketbol oynarken ya da memnun olacak ve onların kötüye metre artacak işi yapan gibi faaliyetleri, yoksa. Yüksek kötüye olması azalmış verimlilik ve kavgalar ve cezaevinden içinde patlak ayaklanmalar bir artışa neden olur.

Sonuçta, yüksek moral ve tutuklu yeterli rooming daha mahkumlar gelen yol gibi, tutuklu moral izlemek ve yüksek karlarını artırmak için tutmak önemlidir. Ayrıca, oyuncu olası erken görevden alınması için, şartlı tahliye kuruluna mahkûmları önermek için yeteneğine sahiptir. Bir mahkumun onayı veya reddi o olmuştur kavgalar sayısı dayanır, o onun görevi kötüye değerlendirmesi yanı sıra tamamladı rehabilitasyon projelerinin sayısı, bağlı olduğu çetelerinin sayısı.

Cevap bulunamadı.