alexa
Project Cars
Project CARS projesinde de kullanilmasi oyunculara sunulan referanslar arasinda yerini aliyor. Project Cars satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak hemen teslim edilmektedir.
360
Yayımlanan ekran görüntülerine hepimiz ağzımız açık baktık ve oyun çıktığı zaman da aynı kalite ile karşılaşmayı umduk.
eray ö.
4 Haziran 2015 10:39

Tabii ki simülasyon dediğimizde hepimizin aklına gelen ilk şey gerçekçiliktir. Project CARS bu konuda ne yazık ki beklentileri tam olarak karşılayabilmiş değil. Herhangi bir aracı alıp yola çıktığınızda araç aşırı derecede hassas davranıyor. Sanki yarış pistinin üzerinde değil de, buz pistinin üzerinde kayıyormuşuz hissi veriyor. Hal böyle olunca, aracın yolda olmadığı izlenimine kapılmanız olası.

Süspansiyon ve araç tepkilerine gelirsek, fren yaptığınızda aracın öne doğru eğilmesi, direksiyon hareketlerine göre aracın tepki vermesi başarılı olsa da kokpit dışı kameradan oynuyorsanız, aracın tekerlerinin zeminin birkaç milim yerin altına girmesi, 2015 yılında çıkan bir araç simülasyonu için kesinlikle kabul edilemez bir durum. Türü tamamen farklı olan Mafia 2’de bile araç tekerleri duruma göre ezilebiliyor, farklı şekiller alabiliyordu.

Cevap bulunamadı.