alexa
Prototype 2
Prototype 2 Steam Radical Entertaiment tarafından, 2009 yılında En Çok Satan Açık Dünya Aksiyon oyunu Prototype’ın devamı niteliğindeki yeni oyun.  Prototype 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak gönderilmektedir.
121
Prototype 2 - Hikaye B3
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 17:32

Tıpkı ilk oyun gibi açık-dünya oyunu olan Prototype 2, yine New York’ta geçiyor. İlk oyundaki olaylardan tam iki yıl sonrası ele alınıyor. Virüs tekrar ortaya çıkmış durumda ve ilk olaylardaki aynı kaos yine yaşanmakta. Devletle birlikte çalışan Blackwatch isimli özel şirket, ordu ve Alex Mercer ile adamları arasında geçen bir mücadelenin ortasında buluyor kendisini Heller. Yani dostunuz az, düşmanınız oldukça çok olacak.

Oynanış özellikleri açısından çok fazla değiştirilmiş bir nokta yok. Yine istediğiniz gibi şehirde dolaşabilir, binalara tırmanabilir ve çatılardan çatılara atlayabilirsiniz. Sivil halk, askerler, özel güvenlik görevlileri ve virüslü yaratıklara dilediğiniz gibi saldırabilir, şehri her an birbirine katabilirsiniz. İlk zamanlarda Heller’ın kısıtlı güçleri istediklerinizi sahaya yansıtmanıza engel olacaktır, ancak geliştirmeleri gerçekleştirdikçe çok daha özgür olacaksınız.


Devamı bölüm 4'te.

Cevap bulunamadı.