alexa
Prototype 2
Prototype 2 Steam Radical Entertaiment tarafından, 2009 yılında En Çok Satan Açık Dünya Aksiyon oyunu Prototype’ın devamı niteliğindeki yeni oyun.  Prototype 2 satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak gönderilmektedir.
170
Prototype 2 - Hikaye B5
Ali Can Y.
28 Aralık 2014 17:37

Bazı görevlerde ise gideceğiniz yeri bilmiyor veya bulmanız gereken kişiyi tanımıyor olacaksınız. Bu gibi durumlarda Heller’ın ‘Hunt’ özelliği devreye girecek. ‘Q’ tuşuna bastığınız zaman sarı renkli alan etrafı dairesel bir şekilde sarıyor. Bir iki saniye sonra bu alan, gitmeniz gereken yeri merkez alarak, merkezden yok olmaya başlıyor. Yani sarı alanın yok olmaya başladığı nokta, görev yeriniz veya aradığınız kişinin bulunduğu nokta oluyor. Ayrıca ‘Hunt’ modu açık iken peşinde olduğunuz kişi ‘x-ray’ görüntüsüyle kendini ele veriyor.

Görevler esnasında alarma geçerse düşmanlarınız, yakın zamanda hava desteği çağırılıyor. Duruma göre tanklar ve asker dolu kamyonlar da olay yerine geliyorlar. Kimsenin sizi göremediği bir yerde kılık değiştirirseniz peşinizdeki askerlerden kurtuluyorsunuz. Daha doğrusu onlar bir süre daha alarm durumunda oluyorlar ancak bu esnada Heller’ın orijinal görünümüne girmediğiniz veya şüphe çekecek hareketler yapmadığınız sürece sizi rahatsız etmiyorlar. Tabi kaçmak veya saklanmak dışında bir başka seçeneğiniz daha var; ölümüne saldırmak. Tankları, helikopterleri ele geçirebilir veya tankların silahlarını sökerek onları kendi silahlarıyla vurabilir Heller. Özel güçlerinin yanında bu tür özelliklerin olması, Heller’ı neredeyse yenilmez kılıyor.


Devamı bölüm 6'da.

Cevap bulunamadı.