alexa
Rakion
Dünya’ya karanlik bulutlar çökmüstü. Büyücü Rooman, bir kehanette bulundu: ‘Büyü gücü yüklü kuyruklu yildiz Alcon, dünyayi etkisi altina alacak!’ dedi ve Alcon’ un rotasini takip etti.  Rakion Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
240
Ceza sebepleri ve süreleri.
eray ö.
18 Ocak 2015 14:47
Öncelikle, cezanızın neden ötürü ve ne kadar süre olduğunu öğrenebilirsiniz.

Ceza sebebi ve süresi, oyuna girmeye çalıştığınız zaman karşınıza çıkan küçük ekranda karşınıza çıkmaktadır. 

1-    "Apex Ban" ile hesap yasaklanması durumunda: Bilgisayarınızda bulunan zararlı içeriğe sahip programları, illegal yazılımları Apex oyun koruma sistemi otomatik olarak algılamaktadır ve hesabınız hakkında gerekli işlemi uygulamaktadır. Lütfen, bilgisayarınızda herhangi bir olumsuz içerikli program bulunmadığından emin olun ve bilgisayarınızı bu programlardan arındırdıktan sonra ceza süreniz sona erdiğinde oyuna tekrar giriş yapın. Apex yasaklama süresi 3 gündür. Güvenli olup olmadığından emin olmadığınız bilgisayarları kontrol etmek sizin sorumluluğunuzdadır. Bu durum, kurallarımızda açıkça belirtilmiştir.

2-     3.Parti Programı Kullanımı nedeni ile hesap yasaklanması durumunda: Oyun içinde Oyun Görevlileri ya da oyuncular tarafından gönderilen kanıt içerikli belgeler neticesinde hesabınız üzerinden 3.Parti Program kullanımı tespit edildiği için hesabınız yasaklanmıştır. 

3-    Hile, küfür, reklam, siyasi konuşma, dini içerik, harita sömürüsü, haksız kazanç nedeni ile hesap yasaklanması durumunda: Oyun içinde Oyun Görevlileri ya da oyuncular tarafından gönderilen kanıt içerikli belgeler neticesinde oyun kurallarını ihlal ettiğiniz tespit edildiği için hesabınız yasaklanmıştır. 

Herhangi bir ceza süresi (tarih) belirtilmemiş olan hesapların oyuna girişi "SÜRESİZ" olarak yasaklanmıştır.
Cevap bulunamadı.