alexa
Rakion
Dünya’ya karanlik bulutlar çökmüstü. Büyücü Rooman, bir kehanette bulundu: ‘Büyü gücü yüklü kuyruklu yildiz Alcon, dünyayi etkisi altina alacak!’ dedi ve Alcon’ un rotasini takip etti.  Rakion Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
266
Hikaye
Emre K.
24 Ekim 2014 00:41
Beyaz Ejderhalar ve Alcon’un doğuşu…

Farklı ırkların yaşadığı dünyada, dengeyi sağlayan Beyaz Ejderhalar, ufak bir kavimken kendini eğiten ve büyü kullanmaya başlayan insan ırkı, dengelerin bozulmasıyla ortaya çıkan savaşlar ve hepsinin ortasında keşfedilmeyi bekleyen bir dünya…
Beyaz Ejderhalar, dünyanın dengesi ve büyü hakkında insanları uyardı ve insanlara 500 senelik bir zaman dilimi için zaman verdi. Ama aradan çok kısa bir zaman geçmesine rağmen her şey unutuldu…
Alcon... Güçler savaşı…

Beyaz Ejderhalar zamanından 200 yıl sonra dünyaya yaklaşmakta olan bir kuyruklu yıldız, beraberinde getirdiği büyü gücüyle her şeyi kendine çekmekte ve dünya üzerindeki yaratıkların sayılarını arttırmaktaydı. 
İnsanlar dünyayı koruyabilmek için önce güçlü bir ittifak kurma yoluna gittiler ama insan ırkının açgözlülüğü ve hırsı ittifakı bir arada tutamıyordu. Bu yeterli olmayınca kuyruklu yıldız için kadim büyücüler görevlendirildi. İki eşsiz gücün çarpışması sonucu kuyruklu yıldız binlerce parçaya bölündü ve dünya üzerine parçaları dağıldı. Büyücüler de kayıp vermişti ama kuyruklu yıldızın gücünü kırabilmişlerdi.
Caine adında bir yabancı…

Bir çok suçtan hüküm giymiş bir ölümlü, yer altı hapishanesinden kaçtıktan sonra, arkasındakileri atlatmak için bir mağarada gizlenir. Mağaranın diplerine ilerledikçe, binlerce yıldır saklı kalan ama hikayelerde hep anlatılan kayıp güçlere erişir. 
İnsanlığa karşı nefret dolu bir yaratığa dönüşen Caine, kadim güçleri ve yaratıklara hükmedebilme yeteneğiyle tekrar ortaya çıktı. Caine’e karşı tüm ülkeler yeni bir ittifak kurdu ama ortaya çıkan güçten etkilenen yaratıklar daha da güçlendi ve söz dinlemez oldular. Onlarla baş edebilmek için yeni yollar aranırken Alcon’dan dünyaya saçılan parçalara ulaşıldı. Hücre adı verilen bu parçalar binlerce yılın gücünü ve tecrübesini içinde taşıyordu.
Artık dünyada kılıç, büyü ve hücreden oluşan güçler ve dengeyi bozup en güçlü olmaya çalışan ırklar vardı. Caine ve yarattıkları, insanlığa karşı acımasızdı ama insanlar her geçen gün kendilerini geliştiriyorlardı. 
Rakion’da Kılıç ustaları, demirciler, okçular ve büyücüler bu kadim savaşta hep birlikte hareket ederek kötülüğün ordusuna karşı koymaya çalışıyorlar… Sonsuz bir savaş, dengelerin her an değiştiği bir dünya ve kadim hücreler…
hüseyin h.
18 Mart 2015 15:39
Yalnız oyun güzelde hikayesi fazla iyi deil sanırsam ama oynanış olarak yaklaşık 2.5 sene oynadım ve yine yükleyip oynamayı düşnüyorum burdanda ucuza joypara çektik mi tamamdır :)