alexa
Rakion
Dünya’ya karanlik bulutlar çökmüstü. Büyücü Rooman, bir kehanette bulundu: ‘Büyü gücü yüklü kuyruklu yildiz Alcon, dünyayi etkisi altina alacak!’ dedi ve Alcon’ un rotasini takip etti.  Rakion Joypara satin alma isleminden sonra, Joygame ödeme sayfasi üzerinde epin seçilerek yüklenebilir.
248
Sürekli bağlantı kopuyor.
eray ö.
18 Ocak 2015 14:57
Hataların bazıları genellikle donanımdan kaynaklanır, ancak birçoğu işletim sistemi çakışması veya dosya hasarlarından dolayı oluşur. Bu durumda, yapılacak en iyi şey bilgisayara format atmak ve Windows'u yeniden yüklemektir. Sonrasında sürücü, anakart ve ekran kartınızı güncelleyin. Bu yöntem, tüm donanım sorunlarını ve diğer sorunları ortadan kaldıracaktır.
Ancak, bu çok zaman alacaksa ya da format atacak durumda değilseniz, bu önerileri deneyin;

1. Virüs ve kötü amaçlı kod (malignant code) tanısı. Bilgisayarınıza virüs veya kötü amaçlı kodların herhangi biri bulaşmışsa,
kontrol etmek için aşı programını kullanın.
2. Grafik sürücüsü ve DirectX yükleyin. Grafik sürücüsü ve DirectX'in en son sürümlerini indirmeniz faydanıza olacaktır.
3. Windows dosya hasarları sorunu, Windows, uzun süre kullanıldığında, birçok dll yüklemekten kaynaklanır.
Format atmadan Windows'u tamamıyla yeniden kurarsanız bu sorun çözülecektir. Yukarıda verilen yöntemi deneyin ve
diskeeper gibi programlarla bilgisayarınızı en uygun hale getirin. Şimdi oturum açın. Daha iyi bir ortamda oyunun tadını çıkaracaksınız.
Cevap bulunamadı.