alexa
Rappelz
Rappelz, yıllardır oynanmasına rağmen eskimeyen oyun yapısı ve öğeleri sunuyor. Rappelz Wcoin satin alma isleminden sonra, Rappelz ödeme panelinde DurmaPay seçilerek aktif edilebilir.
363
Bu eklenti paketiyle birlikte Rappelz evrenine neler dahil oluyor?
eray ö.
19 Şubat 2015 12:17
Bu genişletme oyuna birçok yenilik getirdi. Oyuncular bir süredir yenilikler beklemekteydi ve tepkileri çok iyi oldu. İçeriğine değinecek olursak yeni birleşimler sayesinde yeni üretim seçenekleri eklendi. Çantalar, ruh taşları, iksirler vs … Ayrıca Rappelz şehirlerinde rastlanabilecek lag sorununu kaldıran yeni bir Pazar Alanı eklendi. Böylece oyuncular aradıklarını daha büyük bir kolaylıkla da bulabiliyorlar.

Yeni zindan beraberinde yeni yaratıklar ve yeni bir tasarım getirdi. Bu genişleme, Navis Lamia’yla başlayan tasarım yenilenmesinin de devamı niteliğinde. Navis Lamia, Türkçe Rappelz’ın açılışına denk gelip anında Türk oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. 3 yeni yaratık Rappelz dünyasına katıldı;


Tafarı: Yılan vücutlu bayan bir savaşçı, elementleri dilediğince kullanabiliyor.
Kraken: Düşmanlarına saldığı zehirler ve lanetlerle korku salan bir yaratık.
Ve Cin: Ortadoğu efsanelerinin muhteşem savaşçısı ve hiç kuşkusuz Rappelz en güçlü yaratıklarından bir tanesi. Sadece en güçlü savaşçılar onu zapt etmeyi başarabilecekler. Rüzgârın hünerlerini yetenekleriyle kontrol edip savaş sırasında düşmanlarını bayıltabiliyor.
Cevap bulunamadı.