alexa
Rappelz
Rappelz, yıllardır oynanmasına rağmen eskimeyen oyun yapısı ve öğeleri sunuyor. Rappelz Wcoin satin alma isleminden sonra, Rappelz ödeme panelinde DurmaPay seçilerek aktif edilebilir.
304
Yanımıza bir hayvan alabiliyor ve ikinci bir meslek elde edebiliyoruz sanırım. Bunları elde edebilmek için neler yapmalıyız?
eray ö.
19 Şubat 2015 12:21
Bir yaratık evcilleştirip ona efendilik yapmak Rappelz dünyasının hayati kısımlarından. Eğer karakterinizin yetenekleri tamamlayabilecek veya açıklarını kapatabilecek bir yaratığa sahip değilseniz Rappelz'de ilerlemek çok zor olacak. Evcilleştirip karakterinizle geliştirebileceğiniz 20 yaratık bulunmakta. Beyaz Ejderha ve Serber gibi olanlar oldukça nadirler ve elde edilmeleri güç, ancak bir tanesini elde ettiniz mi namınız bütün oyuna yayılır. Bunun yanında onların güçleri sizlere oyunda göz ardı edilemez bir kolaylık sağlar. Şahin-Adan ve Sentor gibi yaratıklarda müthiş yaratıklar, ister tasarımlarıyla olsun ister yetenekleri veya sizlere, grubunuza veya klanınıza bir kuşatmada sağlayabilecekleri avantajlarla. Elbette tek başınıza avlanırken de.

Sınıflara bakacak olursak oldukça kolay. Oyuncuya bir çaylak maceracı olarak başlıyorsunuz, 10’uncu seviye ulaştığınızda 40 seviye boyunca üstlenmeniz gereken sınıfı seçiyorsunuz, sonrasındaysa son sınıfınızı seçerek karakterinizi potansiyeline yaklaştırıyorsunuz!
Cevap bulunamadı.