alexa
Resident Evil Revelations ( PC )
Resident Evil Revelations 'a ilk girdiğimizde baş döndüren bir grafik anlayışı ile karşılaşıyoruz. Oyundaki ayrıntılar efektler ve yaşattığı atmosfer tüyler ürpertici düzeyde diyebiliriz. Zombiler ve yaratıklarla dolu gemide yaşam savaşı verdiğimiz bir mücadele oyuncularını bekliyor. Oyunun bir gemide geçmesi ilk başta insana sıkıcı bir senaryoya sahip gibi gelebilir.  PC oyunu kargo ile gönderilecektir.
184
Resident Evil: Revelations 2 Çıkış Tarihi Ertelendi
Kerem Ç.
25 Ocak 2015 02:38

Capcom'un yaptığı açıklamaya göre Resident Evil: Revelations 2'nin çıkış tarihi bir hafta ertelendi. Geçtiğimiz yılın Eylül ayında, oyunun 2015'in başında çıkacağını duyuran Capcom, gecikmenin sebebini ekstra birkaç düzeltme ve oynanışın iyileştirilmesi olarak açıklıyor. 18 Şubat'ta piyasaya çıkacağı söylenen oyunun ilk bölümü, yapılan açıklamayla 25 Şubat'ta piyasaya çıkacak. İkinci, üçüncü ve dördüncü bölümler sırasıyla 4, 11 ve 18 Mart tarihlerinde Kuzey Amerika bölgesi için  playstation  Store'da satışa sunulacak.  xbox  Live Global,  steam  Global ve PS Store EMEA bölgeleri, oyunu duyurulan tarihten bir gün sonra edinebilecekler.

Oyun, PS 3 ve PS 4 versiyonları için erken sipariş alımına başlamış. Bölümler, bölüm başına $5.99, tüm bölümler toplam $24.99 fiyatla sunuluyor. Oyunun CD'si ise $39.99.

DURMAPLAY.COM TAKİPTE KALIN RESİDENT EVİL 2 COMİNG ..... :)

Cevap bulunamadı.