alexa
Romadoria
Romadoria strateji severleri antik çağda ki Roma’da bir gezintiye çıkaracak.Oyun için hazır halde bulunan 3 farklı savaş aşaması bulunuyor.Meydan Savaşı,Kuşatma,Şehir Savaşları, Romadoria oyunu için Looki E Pin'lerini yine Romadoria paneli üzerinden aktif edebilirsiniz.
113
Genel Bakış
Emre S.
6 Haziran 2015 16:39

Hammaddeler oyun ekranının en üst kısmına görüntülenir. Oyunda hammadde olarak Dinar, Altın, Yemek, Cephane ve Üzüm bulunur. Bu hammaddelerin sağ tarafında bulunan gösterge ise Puanınızı gösterir. Yeni başladığınız için 0 olarak görüntülenir fakat siz geliştikçe bu çok hızlı değişecektir.

Bu göstergelerin altından bulunan menüler ise oyunda diğer ekranlara erişimi sağlayan menü çubuğudur. Koloniniz, koordinatlarınız kısacası profiliniz hakkında bilgiler sol tarafta görüntülenir. Sol tarafta ayrıca size yardımcı olacak linklere ulaşabilir ve oyunun DESTEK hattına bu kısımdan ulaşabilirsiniz. Tabi ki bir süre sonra işinize çok yarayacak olan Hava Durumu ekranını görürsünüz, hava durumu ticaret ve saldırı zamanlarınızı etkiler. Son olarak bu bölümde, Saldırı ve Casusluk harekatları görüntülenir.

Oyunun en alt kısmında ise Chat bölümü bulunur. Orada diğer oyuncularla sohbet edebilirsiniz. Bu kısımda sohbet ederken Chat Kurallarına uymak zorundasınız.

Cevap bulunamadı.