alexa
Rust
Rust, oyuncusunu dünyasına aldığı andan itibaren bambaşka bir deneyim sunmaya çalıştığını açıkça ortaya koymakta. Rust Satin alma isleminizden sonra hemen oyunu Steam üzerinden indirmeye baslayabilirsiniz.
190
Çürüme sorunu.
Erhan Ş.
20 Aralık 2014 18:42
Herkese merhabalar. Bugün deneyip yapayıp öğrendiğim bir şeyi sizlerle paylaşmak istiyorum. Uzun uğraşlar sonucu 'tahta' ev çit ve kasa yapıyorsunuz ve evinizi sapasağlam bırakıp oyundan çıkıyorsunuz. Girdiğinizde ise bazen kasanız bazen evinizin yada çitinizin yarısı olmuyor. Çığu serverda çürüme olayı etkin ve bu tahtadan olan tüm evinizi yada korunaklarınızı yok edebilir. Bu sunucuda kimse yok ben burda arkadaşlarımla oynayayım diyip boş sunucuya girmeyin. Çünkü o boş sunucularda çürüme en yüksek seviyede. 3 gündür aralıksız oynuyorum yada şöyle söylemek istiyorum 3 günde 42 saat oynadım ve çok iyi bir bina yaptım fakat her girip çıktığımda bir sorun oluyordu kasa kayboluyor yada duvar yok oluyordu. Bugün sadece bir saat offline oldum ve girdiğimde binanın yarısı yoktu eşyalarım gitmişti. Sunucu sahibiyle konuştuğumda ise bana söylediği şuydu sunucuda sorun var ama düzeltildi. Yaptığım emeği geri istedim çünkü onun hatasıydı ama yardımcı olmadı. Sizlere tavsiyem oynamadan önce çürüme açık mı değil mi onu öğrenin. Ayrıca metal evlerde çürüme olmuyor ama yine depolaranız gidiyor...
Mert Fatih A.
3 Ocak 2015 13:03
Çürüme olayını ilk kez duyuyorum ben acaba gerçekten öyle mi