alexa
Rust
Rust, oyuncusunu dünyasına aldığı andan itibaren bambaşka bir deneyim sunmaya çalıştığını açıkça ortaya koymakta. Rust Satin alma isleminizden sonra hemen oyunu Steam üzerinden indirmeye baslayabilirsiniz.
595
Detaylı Çabuk Gelişme Rehberi !
Ekin G.
25 Şubat 2015 23:59

Başlar başlamaz yapmanız gereken elinizdeki taşla biraz kaynak toplamak. Kaynaklar ise taş ve odun. Bunları toplayarak  hızlanmak için kendinize kazma veya ok yapabilirsiniz.Bunları yaptıktan sonra domuz, tavuk,ceylan,tavşan öldürüp, hayvana vurarak içindeki eti alabilirsiniz. Tabi bu hayvanların büyüklükleriyle  kaçma hızları doğru orantılı. Ayrıca et kurt ve ayılardan da çıkıyor fakat onlardan et almanın en başta ne kadar tehlikeli olabileceğini benim söylememe gerek olduğunu düşünmüyorum.Bu eti de camp fire yaparak etinizi bu camp fire’da E tuşuna basılı tuttuktan sonra open deyip içine biraz odun biraz da et koyduktan sonra pişirebilirsiniz.Sonrasında ise biraz daha kaynak toplamaya bakın. Kendinize küçük bir shelter yapın.İçine depolama kutuları dediğimiz storage boxlardan  koyun. Böylece yanınızda çok fazla eşya taşımamış olacaksınız.Ayrıca hemen unutmadan söylemek istiyorum ben ölünce nasıl tekrar evimi bulacağım diyorsanız çözümü çok basit. Craftingsayfasından kendinize hemen bir yatak yani sleeping bag yapın ve evinizin içine atın. Böylece öldükten sonra At A Campsekmesine tıklayınca yatağınızın yanında doğmuş olacaksınız.Oynaya oynaya oyunu öğrenmeye çalışın evinizi büyütmeye ve her yeri yağmalayabileceğiniz  kadar yağmalayın zaten bir süre sonra geliştiğinizi ve crafting sayfanıza yeni şeylerin eklenmiş olduğunu göreceksiniz. Çok geliştikten sonra artık diğer insanlara sıkıntı çıkarmaya ve diğer insanların topladıkları şeyleri evlerine girerek veya öldürerek almaya başlayacaksınız.

Cevap bulunamadı.