alexa
Rust
Rust, oyuncusunu dünyasına aldığı andan itibaren bambaşka bir deneyim sunmaya çalıştığını açıkça ortaya koymakta. Rust Satin alma isleminizden sonra hemen oyunu Steam üzerinden indirmeye baslayabilirsiniz.
204
Loot Rehberi
Ekin G.
26 Şubat 2015 00:01

Loot rehberine detaylı bir giriş yapmadan önce bilmeniz gereken birkaç şey var. Bir şeyi yağmalamaklootlamak için elinizde en azından bir taş olması gerekiyor. Hayvanları ve diğer kaynakların üzerine gelip sol click ile tıklarsanız sağ altta da göreceğiniz gibi kaynakları envanterinize almaya başlıyorsunuz. Elinizdeki baltanın büyüklüğüne veya yapıldığı maddeye göre bir vuruşta alacağınız kaynak sayısı değişiyor.

Odun

Odunlar , tahta evlerin kolonlarının yapılmasında, çeşitli silahlar, baltalar ve benzeri şeyler yapılmasında çok önemli. Odunları kesilmiş odun birikintilerinden daha rahat toplayabilirsiniz. Aynı zamanda her vuruşta az gelmesine rağmen ağaçlardan da odun elde edebilirsiniz.

Metal

Metal kaynağı da, odun kaynağı gibi birçok yapısilahmalzemelerinde kullanılıyor. Metalleri büyük bir taşa benzer bir yığıntıdan topluyorsunuz. Bu yığıntıdan envanterinize taşsülfür ve metal ham maddeleri geliyor. Sülfür ve metalikullanabilmeniz için fırınlarda eritmeniz gerekiyor.

Kutular
Oyundaki terk edilmiş ve mutantlar tarafından korunan şehirlerin içinde genellikle köşelerdevarillerin veyatekerleklerin yanında bavulkutu gibi bir şeyler göreceksiniz. Bu kutuların içinden her şey çıkabilir.

Ancak buraya kadar nasıl geleceğiniz meçhul. Şehirlerde radyasyon oranı çok yüksek ve eğer radyasyon oranınız 500’ü geçerse yavaş yavaş canınız azalmaya başlayacak. Bu tür küçük merkezlere radyasyon hapıyla ve radyasyon kıyafetiyle girmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

Cevap bulunamadı.