alexa
Rust
Rust, oyuncusunu dünyasına aldığı andan itibaren bambaşka bir deneyim sunmaya çalıştığını açıkça ortaya koymakta. Rust Satin alma isleminizden sonra hemen oyunu Steam üzerinden indirmeye baslayabilirsiniz.
138
Rust yeni nesli düşünüyor
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 10:18
Rust yeni nesli düşünüyor

Garry yaparsa yapar
Garry's Mod'un yapımcısının an itibariyle Early Access'te olan hayatta kalma oyunu Rust, yeni nesille hafiften flört etmeye başladı. Oyunun yapımcısı Garry Newman Twitter'da eline geçen devkitler için Microsoft'a teşekkür etti.


Ardından gelen "Yeni nesle Rust yapmayı mı düşünüyorsunuz yoksa devkitler sadece incelemek için mi?" sorusuna ise "İkisi de" yanıtını verdi Newman. "Bildiğim kadarıyla iki konsolun da Early Access modu yok, o yüzden ne yaparsak yapalım uzun bir süre sonra olacak." diye de devam etti.
Engin T.
20 Aralık 2014 19:43
oyuna teklonoji de eklense çok iyi olur
Celal Berk D.
25 Aralık 2014 17:40
Oyun gerçekten oldukça güzel. Teknolojik olarak konsollarda oynanması hoş olur. Benim görüşüm oyunun ilkel kısımlarına biraz daha fazla ekipman koyulmalı. Örneğin başlarda yani herhangi bir ateşli silah yapılmadan sadece hatchet veya bow yapılabiliyor. Buraya daha farklı silahlar örneğin mızrak kılış kalkan bile olabilir bunlar eklense sizce de hoş olmaz mı?
Mert Fatih A.
3 Ocak 2015 13:01
Konsollarda oynanma fikrini iç açıcı bulmuyorum fakat oyun gerçekten hakkını veriyor
GÜLSÜM D.
17 Ocak 2015 11:06
oyunda online mod varmı ?????..d