alexa
Rust
Rust, oyuncusunu dünyasına aldığı andan itibaren bambaşka bir deneyim sunmaya çalıştığını açıkça ortaya koymakta. Rust Satin alma isleminizden sonra hemen oyunu Steam üzerinden indirmeye baslayabilirsiniz.
212
Rust'ın zombileri oyuna veda etti
Serhat Ç.
19 Aralık 2014 10:17
Rust'ın zombileri oyuna veda etti...

Oyunda artık zombi yok!
DayZ ile karşılaştırılmak Rust'ın yapımcılarının canına tak etmiş olacak ki "Bizim oyunumuzda zombilere yer yok!" nidalarıyla zombiler oyundan çıkartıldı.

"Daha fazla beklemenin anlamı olmadığına karar verdik. Zombileri oyunda tuttukça çıkarttığımız zaman alacağımız tepki daha da büyümeye başlayacaktı." diyen yapımcı firmanın oyunculardan aldığı tepkiler ise bir hayli karışık. Kimisi oyunun DayZ klonu olmasından sıyrılmasından mutlu gözükürken, kimisi ise zombilerin kaldırılmasını oyun için büyük bir kayıp olarak yorumluyor. Şimdilik oyunda zombilerin yerini ayılar ve kurtlar almış durumda ama FacePunch'ın açıklamasına göre zombilerin yerini alacak düşman hakkında henüz konuşmaya hazır olmadıkları için geçici bir önlemden ibaret bu.

Ne dersiniz? Rust sizce zombisiz daha mı iyi gerçekten? Yoksa zombilerin oyunda olmasını tercih edenlerden misiniz?

Engin T.
20 Aralık 2014 19:37
saçmalık hiç rust ile dayz karşılaştırılacak oyun mu
Celal Berk D.
25 Aralık 2014 18:02
Hikayelerinin farklı olmasının anlamı yok mu? Oyunlar artık zombili ve zombisiz diye mi ayrılacak?
Mert Fatih A.
3 Ocak 2015 03:46
Bende arkadaşa katılıyorum oyunun zaten bambaşka bir hikayesi var. Her zombili oyunlar dayz ile karşılaştırılacaksa işimiz var demektir...
GÜLSÜM D.
17 Ocak 2015 11:15
azsa olsa evde felan olmalıydı bence