alexa
Rust
Rust, oyuncusunu dünyasına aldığı andan itibaren bambaşka bir deneyim sunmaya çalıştığını açıkça ortaya koymakta. Rust Satin alma isleminizden sonra hemen oyunu Steam üzerinden indirmeye baslayabilirsiniz.
369
Yeni Başlayanlara Tavsiyeler
Celal Berk D.
25 Aralık 2014 17:33
Merhabalar arkadaşlar.
Öncelikle oyuna yeni girdiğinizi farz ederek oyunun grup halinde oldukça zevkli olduğunu söyleyeceğim. Öncelikle yani başladığınız için silah ve benzeri aletleriniz olamayacak bu yüzden bir süre insanlara saldırmadan önce 2 hatta 3 kere düşünün.. Yalnız oynuyorsanız önünüzde iki yol olacak birincisi bir gruba katılmak için grup arayışına girmek ikincisi ise bir süre kendi başınıza idare edip oyunu çözdükten sonra bir gruba dahil olmak yada grup oluşturmak.
Eğer oyunda küçük baraka yapmak istemiyorsanız bir kaç geceyi dışarda ateş başında geçirmeniz gerecek ama bunun karşılığında kendinize büyük bir ev yapabileceksiniz büyük evinize arkadaş bile alabilirsiniz. 
Ama size ilk tavsiyem kendinize düşman edinmeyin en azından başlarda ve size "friendly" (arkadaşça)  gelen insanlara atakta bulunmayın yoksa beklemediğiniz bir anda bin bir zorlukla yaptığınız eviniz patlatılabilir ve eşyalarınız yağmalanabilir. Ama güçlendikten sonra sizi tutan hiç bir şey olmayacak :)


Mert Fatih A.
4 Ocak 2015 22:37
Arkadaşın dedikleri gayet mantıklı eğer elinizde bir şey yoksa zaten saldırmanız için bir neden de yok :) herkese arkadaşça yaklaşın