alexa
Ryse Son of Rome
Ryse Son of Rome, PC oyuncularından gelen yoğun istek üzerine 10 Ekim itibari ile bilgisayarlardaki yerini de almış durumda. XBox One  konsoluna göre çok daha güçlü donanımsal özelliklere sahip olan PC'ler için son derece gelişmiş modelleme kaplamalarına sahip olarak sunulan Ryse Son of Rome, farklı etkinlikler içerisinde konsol sürümü için ödülleri birbiri ardına toplarken, PC sürümünün ilk ödülü de geçtiğimiz hafta sunulmuşa benziyor. Ryse Son of Rome satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak teslim edilmektedir.
245
Sistem Gereksinimleri
BUĞRA İ.
17 Aralık 2014 23:00
En Düşük (minimum) Gereksinimler

İşletim Sistemi: (64 bit) Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İşlemci:  HyperThreading teknolojisine sahip çift çekirdekli ya da dört çekirdekli işlemci
RAM: 4 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 26 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: (1GB) Nvidia GeForce GTX 560 / AMD Radeon HD 7770
Direct X: Dx 11

Önerilen (maximum) Gereksinimler

İşlemci: Intel Core i5 @3.3 GHz (2500k) / AMD FX-6350 @3.9 GHz
RAM: 8 GB
Gerekli Boş Harddisk Alanı: Oyunun kurulabilmesi için gerekli görülen boş alan 26 GB olarak belirtiliyor.
Ekran kartı: (2GB) Nvidia GeForce GTX 660Ti / AMD Radeon 260x veya 7850
Direct X: Dx 11

4K Gereksinimler

İşlemci: Intel Core i7 @3.5 GHz (2700k) / AMD FX-8350 @4.0 GHz
RAM: 8 GB
Ekran kartı: (4GB) Nvidia GeForce GTX 780 veya Titan / AMD Radeon 290x
Direct X: Dx 11

Gökhan Ç.
16 Haziran 2016 23:23

Oyun grafiksel açıdan görsel şölen yarattığı için sistem özelliklerine şaşırmamak lazım.