alexa
S4 League
S4 League AP, S4 League oyununda kullanilan para birimidir. S4 League AP satin alma isleminizden sonra, Aeria Games üzerinden Epin seçerek aktif edebilirsiniz.
342
OYUN BİLGİSİ
Sergen B.
4 Nisan 2015 17:59

OYUN BİLGİSİ

S4 League eşsiz görselliği ve hareketli düellolarıyla tüm nişancılık ve Anime hayranlarını büyülüyor. Bu patlayan bileşim her oyuncuya tam istediğini veriyor. 

Anime oyun grafiği motoru bu fantastik üçüncü şahış nişancılık oyununa havalı bir çizgi film hissi veriyor. Oyunun hangi noktasında olursanız olun, nefes kesen görsellik daima yerli yerinde. S4 League'de, Neo-Tokyo Anime oyun tarzı sayesinde acemi oyuncular da ihmal edilmiyor. Müthiş sahnelerde harika pozlar verme şansı sizleri bekliyor!

Fakat bu anime nişancılık oyununun sundukları yalnızca güzel görüntülerden ibaret değil. Envayi çeşit nesneyle kendi karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Değişik silahlar, kıyafet ve takılarla beğendiğiniz tarzı yansıtabilirsiniz. Sevimli, seksi bir görünüm veya tam bir savaşçı - S4 League'de her şey mümkün.

Karakterinizi oluşturdunuz mu? O zaman artık başlayabilirsiniz! Bu anime nişancılıkta bir çok mod mevcut. Battle Royal, savaş becerilerini, taktiklerini ve reflekslerini ispatlamak isteyenler için doğru tercih. Bu modda herkes herkese karşı savaşır ve düşmanlarının işini bitirmeye çalışır. Battle Royal'in gelişmiş versiyonu Deathmatch'dır. Burada iki takım birbiriyle karşılaşır.

S4 League'te bir tur Amerikan Futbolu oynamaya ne dersiniz? O halde hemen Touchdown oyun moduna geçin. Burada iki takım karşılaşıyor ve Fumbi'yi karşı takımın kalesine ulaştırmaya çalışıyor. Zafere uzanmak için iyi bir strateji ve bolca takım çalışması gerekiyor.

Yakalamaç oyununun zamanı gelip çattı mı? İşte şimdi Chaser zamanı! Her turun başında oyunculardan biri rastgele seçilip olağanüstü güçlere sahip bir ölüm meleğine dönüşüyor. Bu kişinin diğer oyuncuların hepsini tek tek yakalayıp öldürmesi; diğerlerinin de, kaçıp saklanması gerekmektedir.

S4 League sadece çevrimiçi oynanabilir olup, dünya çapında binlerce kişi tarafından oynanmaktadır. Her nişancı veya anime hayranı bu harika oyunun keyfine mutlaka varmalıdır. Oyunu indirmek, tabii ki ücretsiz.

Cevap bulunamadı.