alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
392
35 Level 3 İtemin Görevi Detaylı Anlatım
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 20:22
NOT: Görev tamamlandığında 3 itemden (Aç Kılıçlar, Kuluni'nin Pusulası, Jepito'nun Çekici) birini seçebilirsiniz. 3 itemi birden alamazsınız. 

ÖNEMLİ NOT: Eğer bir büyücü veya rahipseniz konuya bile bakmayın. Size göre bir item yok çünkü. Boşuna zaman kaybı. Ama ben TP ve Altın kazanmak için yapıyorum bu işi diyorsanız o zaman biz karışmayız tabii Smile. 

Görev için gereken: 

- 35 level olmak. 

Başlayalım: 

Öncelikle 2. Harita (Willieoseu) Arktuis köyünde Claude adlı NPC mize gidiyoruz. 
Görevimizi alıyoruz. Görevin adı "Claude'den Bir Mektup". Bizden haritaya baktığınızda mavi noktadan da anlaşılacağı gibi Arktuis'in altında küçük bir yerdeki "Eh Teeyehn" adlı kişiye götürmemizi istiyor bu mektubu. Gidiyoruz, görevi veriyoruz ve karşılığında: 

600 TP ve 2,100 Altın alıyoruz. 

Bu NPC şimdi bize bir görev verecek. Görevin adı "Karasakal Temizliği (1. Aşama) <Tehlikeli!>". Görevi alıyoruz. Bizden 10 tane "Karasakal Savaşçı" öldürmemizi isteyecek. Yerini bilmeyenler için: 

Gidip Karasakal Savaşçıları kesiyoruz. Görevi aldığımız yere yani Eh Teeyehn adlı kişiye dönüyoruz. Görevi veriyoruz ve karşılığında: 

16,200 TP ve 46,860 Altın kazanıyoruz. 

Yeni bir görev daha veriyor bu amca. Görevin adı "Karasakal Temizliği (2. Aşama) <Tehlikeli!>". Görevi alıyoruz. Bu sefer işimiz biraz daha zor. Bizden 3 adet miniboss u öldürüp onlardan düşen itemleri almamızı istiyor. Bunlar "Kuluni'nin Pusulası, Jepito'nun Çekici ve Greed'in Silahı". Bu 3 miniboss umuzun yerlerini bilmeyenler buyursunlar: 

A) Kuluni'nin Pusulası = Yaver Clooney 
B) Jepito'nun Çekici = Hizmetkar Jepito 
C) Greed'in Silahı = Vergi Memuru Greed 

3 miniboss u keserek bu 3 itemi alıyoruz. 
Görevi veren kişiye yani Eh Teeyehn adlı kişiye gidiyoruz. 
Görevin karşılığında: 

Kuluni'nin Pusulası = ŞANS ve DİRENÇ' i arttıran bir kolye: 

Jepito'nun Çekici = BECERİ' yi arttıran bir tek-el ağır silah: 

Greed'in Silahı = GÜÇ' ü arttıran çift kılıç: 
Cevap bulunamadı.