alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
608
archer kasacaklar dikkat
Burak S.
7 Temmuz 2015 19:43

Shaiya Archer Rehberi 

Arkadaşlar archer kasacakların bilmesi gereken en önemli şey archer ın % 90 solo char olduğudur. Dolayısı ile parti ile avlanma şansınız fazla olmaz. En ideal parti eşiniz ranger ve priest dır.
Stat puanlarının dağılımında her mod a göre farklar vardır. Genelde kullanılan dağılımlar şöyledir, daha sonra ayrıntılı açıklama vereceğim.
1- normal mode : 4 str / 1dex veya 4luc / 1dex
2- Hard mode: 6luc / 1dex
3- Ultimate mode : 8 luc / 1dex
Eğer bu dağılımlar ile miss miktarınız yani yaratığa vuramama miktarınız fazla olursa giysilerinizde dex lapis kullanmanızı tavsiye ederim. Ayrıca archer char ının her level alması ile otomatik olarak 1 luc aldığını unutmayın. Bu sizin dağıtacağınız stat puanlar dışında oyun tarafından veriliyor.
Gelelim ayrıntılı açıklamaya: temelde 2 archer konfigürasyonu vardır.
1- STR (=strenght) ARCHER.
2- LUC (=luck) ARCHER.
Str archer’ı normal mod da ve hard mod un ilk 25 level ında tavsiye ederim.
Hard mod da 25. leveldan sonra stat init stone kullanarak 6luc/1dex konfigürasyonuna dönülebilinir. Ben hard mode archer ımı başından itibaren 6 luc / 1dex dağılımı ile gittim sonuçtan memnunum.
Ultimate mod da sorunsuz olarak en başından itibaren 8 luc / 1dex ile gidilebilir.
 

Cevap bulunamadı.