alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
430
Epic Silah Görevi Nasıl yapılır Shaiya
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 20:50
Cengaver Görevi 

Haritadaki turuncu noktalar sizin içindir. Görevi başlatmak için Gawain Primer ile (Haldeck çiftliğnin dışındaki muhafız) konuşun. Bu sizi Creath Question a götürecek. Görei tamamlamak için Baracus u öldürmeniz gerekli (ARktuis köyünün kıyısındaki mavi azıcık büyük miniboss) Sonra Creath Question a geri dönüp ödülünüzü alacaksınız. 
Ödül: 
Marshall Pride 
İki elle kullanılan kılıç 
95-105 atak 
+20 güç +5 def 


Muhafız Görevi 

Haritada ki Sarı noktalar sizin için ! . Görevi başlatmak için Gawain Primer ile (Haldeck iftliğnin dışındaki muhafız) konuşun. Bu sizi Creath Question a götürecek. Görei tamamlamak için Baracus u öldürmeniz gerekli (ARktuis köyünün kıyısındaki mavi azıcık büyük miniboss) Sonra Creath Question a geri dönüp ödülünüzü alacaksınız. 
Ödül: 
Collandra's Frame Kalkanı 
16 defans 4 resist 
+4 güç +10 Def 


Rahip Görevi 
Haritada ki Mavi noktalar sizin için ! . Görevi başlatmak için Cathrine Parker; Arktuis köyüne giden yolda çatalın yanında.(Fedion zindanı civarında). Bu sizi Creath Question a götürecektir.Görevi tamamlamak için Julia Dilun ve Formal Willis isimli iki rahibi öldürmeniz gerekmektedir. Sonra Creath Question a dönüp ödülünüzü alınız. 
Ödül: 
Blind Devotion 
Asa 
67-82 atak 
+10 Zeka +20 Bil 

Büyücü Görevi 

Haritadaki kırmızı noktalara bakın. Bunlar sizin için. Görevini başlatmak için Meilan Snowflower ile konuşun (HaldeckÇiftliğindedir) Bu sizi Creath Question a götürecektir.Görevi tamamlamak için Inositol u öldürmenizi isteyecektir.Sonra Creath Question a dönüp ödülünüzü alınız. 
Ödül: 
Wind Storm 
Asa 
67-82 atak 
+20 Zeka +10 Bil 


Okçu Görevi 
Haritadaki kırmızı noktalara bakın. Bunlar sizin için. Görevini başlatmak için Amidion Sunseer ile konuşun (haldeck çiftliğidışındaki muhafız).Görevi tamamlamak için Sien Avilross u öldürmeniz gerek. (Çiftliğin batısında bir suikastçi). Amidion Sunseer e geri dönüp 
ödülünüzü alabilirsiniz. 
Ödül: 
Eagle Strike 
Yay 
67-88 atak 
+12 Bec +20 Şan 


Korucu Görevi 
Ve haritadaki mor noktalar da sizin için. Görevinizi başlatmak için Linus Cloud ile konuşun (Haldeck iftliği dışındaki muhafızlar) Bu sizi Creath Question a götürecektir.Görevi tamamlamak için Talratan ı öldürmeniz gerek. (Arktuis köyünün dışında bir ork miniboss) ve Creath Question a geri dönüp 
ödülünüzü alabilirsiniz. 
Ödül: 
Fatal Shear 
Ters Bıçak 
63-77 atak 
+20 Bec +10 Şan 

Bazı Eksiklikler olabilir.Silahların Türkçe isimlerini bilemiyorum elinde olanlar yazarsa değiştirebilirim. Harita daki Arkuis Village (Arktuis Köyü) ve Halldeck Farm (Haldeck Çiftliği) dir
Cevap bulunamadı.