alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
720
Epik Seviye 43 Element Silah Görevi
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 20:21
Epic 45 lvl silahlar: 
savaşçılar için çift el balta 
nöbetçiler için tel el ağır silah 
paganlar ve kahinler için asa 
avcılar için cirit 
suikastçiler için muştadır. 


43. seviyeye geldiğinizde arena kalesinde her klas için farklı npcde epic göreviniz açılır. 
arena kalesindeki npcler: 
savaşçılar için: Tanparul 
nöbetçiler için: Distoltum 
paganlar için: Minerva Winggate 
kahinler için: Kein Burnbless 
avcılar için: Amantul 
suikastçiler için söyleyeceğim zararın neresinden dönseniz kardır. bırakın epici mepici silin carı. 
klasınıza göre epic görevi başlatacak olan npcye gittiğinizde sizden 12 kucuk arena devi 8 buyuk arena devi kesmenizi isteyecek. bunları arena kalesinin batı yönündeki kapısından çıktığınızda bulabilirsiniz. görevi bitirip teslim ettiğinizde sizden bu sefer 14 spintera korucusu 6 spintera nişancısı öldürmenizi isteyecek. bu mobları da arena kalesinin doğu kapısından çıktığınızda göreceksiniz. görevi bitirip npcye teslim ettiğinizde bir mektup verecek. sağ tıklayıp hain acre görevini alın. bu minibossu genetik karabüyü laboratuvarına giderken engereklerin arasında bulabilirsiniz. acreyi kestikten sonra bu görevi iriste bir npcye teslim edeceksiniz. iristeki npc de klasa göre farklıdır. 
iristeki npcler: 
savaşçılar için: Perrvadoom 
nöbetçiler için: Rakenin 
paganlar için: Integra 
kahinler için: Vatican 
avcılar için: Shycalun 
suiler siz hala burda mısınız? 
iristeki npc size bir mektup verir. bu mektubu map1 panakeia laboratuvarındaki arkus isimli npcye götürmenizi ister. panakeia laboratuvarındaki arkusla konuştuğunuzda arkein iksirleri için sizden 30 hayalet tohumu, 20 adamars taşı ve 99 rilan isteyecek. 

rilanı eczacıdan, adamars tasını f1,f2den, hayalet tohumunu map2 iblistaşı klanı ve kertenkelelerden bulabilirsiniz. 

malzemeleri bulup teslim ettiğinizde size 20 tane arkein iksiri verecek. sonra iristeki npcye geri yollayacak. iristeki npc size bir mektup verecek. 
bunu map2 helm batağındaki demirci palbatusa götürmenizi isteyecek. 
palbatusa mektubu verince o da sizden 25 sihirli deri, 10 altın tozu, 90 altın elma isteyecek. 

sihirli derileri görevin başında kestiğiniz arena devlerinden, altın toznu aidion neckria zindanı 2. kat ve fantasmanın ini 3. kattan, altın elmaları da aridon ve suteronda 1 lvl moblardan düşürebilirsiniz. 

malzemeleri bulup götürdüğünüzde klasınıza uygun 45 seviye ateş elementli silahınızı almış olacaksınız. silahı size verdikten sonra yeniden iristeki npc ile konuşmaya gönderecek. 
bu sefer bu npc sizden astaroth isimli bossu kesmenizi isteyecek. map2nin ortasında bulunan aidion neckria isimli zindanın 2. katında ikamet eden bossu kesip npcye geri dönün. size klasınıza uygun 45 lvl, lapis slotu bulunmayan ve 4 stata +5 veren bir eldiven verecek. 
Element değişimi için astaroth görevini yapıp teslim etmeniz gerekmektedir. map2 helm batağında silahı aldığınız npc palbatusta görev çıkmış olacak. element değişimi için herhangi bir malzeme veya iş istemeyecek. sadece yeni elementinizi seçmenizi isteyecektir. 


Element değişimi görevinde ateş, rüzgar ve toprak seçenekleri çıkıyor. ateşi seçmeniz durumunda silahınız su eleli olacaktır.
Cevap bulunamadı.