alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
615
Işık İttifakı 1-15 değerli Zırh Görevleri
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 20:56
1 - Seviye 11 değerli silah 
Seviye 7 civarında görev açılır.Falselenon Enstitüsündeki Narus Kiron adlı kişden görevi alablirsiniz.Sizden kayıp birini bulmanızı isteyecek.Merak etmeyin aramanız gerekmeyecek.M ye basıp teslmat çin mavi noktasınızı bulabilirsiniz. 

2 - Seviye 10 değerli pantalon 
Seviye 9 civarı görev açılır.Avcı kampında Sharine adlı kişiden görevi alabilirsiniz.Sizden ayılardan düşecek 10 tane nesne isteyecektir.Ayıları hemen kampın civarında görebilirsiniz. 

3 - Seviye 9 değerli bot 
Seviye 12 civarı görev açılır.Alicia İrwen adlı kişiden görevi alabilirsiniz.Corwell kalıntılarına giden yolda bir kulenin altında bulunan 5-6 kşiden biridir.Sizden etrafta bulunan bir zombi çeşidini öldürmenizi isteyecek. 
EK: Bu kişi 2 görev birden veriyor.Eğer önce bot görevini alamazsanız merak etmeyin.İlk verdiği görevi tamamlayın. 

4 - Seviye 11 değerli zırh 
Seviye 12 civarı görev açılır.Bot görevini aldığınız yerin hemen yanında bulunan Ernest adlı kişiden görevi alabilirsiniz.Sizden Rimus vadisindeki Taşkıran Şamanlardan düşen 5 tane nesne isteyecek. 
ÖNEMLİ: Eğer sadece 5 nesne toplayıp görevi teslim ederseniz seviye 5 değerli üst alırsınız.15 tane nesne teslim etmeniz gerekli.Böylece size 11 seviye değerli zırh verir. 

5 - Seviye 15 değerli eldiven 
Seviye 13 civarında görev açılır.Keolloseu nun doğusundaki Zırh Tücaarından görevi alabilirsiniz.Sizden serseri bozayı(?) öldürmenizi isteyecektir. 
ÖNEMLİ NOT:Bu görev demirci Duke Dephill adlı kişinin görevini yaptıktan sonra açılacaktır. 

- Aynı zamanda Eolith'i öldürme görevi size seviye 14 değerli tatar yayı verecektir.Eolith yarı leopar yarı kadın olan yaratıkların boss'udur. 

-Ayrıca Antaraks çiftliğinde Mustin adlı kişiden çalıntı maden ismine benzer bir isimde 2 aşamalı bir görev alacaksınız.O görev sonunda da Değerli silah ödülü bulunmaktadır.O görevde sizden Keiroter madenindeki bazı cüceleri öldürmenizi isteyecek.Seviye 10 civarı da bu görev açılacaktır.

Cevap bulunamadı.