alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
794
Shaiya 50 Level Epik Görev Rehberi
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 20:23
+50 Epik Görevi Nasıl Yapılır? - 


Görev nasıl yapılır:
1-) İlk Önce 50 Level Olmanız Gerekmektedir Ve Daha Önceki Epik Görevleri Yapmanız Gerekmektedir.
2-) Map-2 Ye Gidiyoruz. Donuk Serabın Çıktığı Noktadaki NPC'den Gidip Görevimizi Alıyoruz..Zaten Haritayı Açtınızda Sarı Işığın Yandını Görüceksiniz.
3-)Görevi Aldıkdan Sonra Sizden Ormana Gitmenizi İsticektir.Ormana Girdinizde Haritaya Bakarak Hangi Noktaya Gidicenizi Görebilirsiniz.
4-)Ormanda Görevimizi Bıraktıkdan Sonra Size Aynı NPC Başka Bir Görev Vericektir.Bu Görevde Ormanda Bulunan 2 Farklı Mob'u Kesmenizi İsticektir.Mobların İsimleri Şuan Aklımda Değil Daha Sonra Ekleyiceğim.
5-)Ormandaki Mobları Kesip Görevimizi Aynı NPC Ye Teslim Ediyoruz.Ve Böylece Ormandaki İşimiz Sona Erdi.
6-)Vakit Kaybetmeden Çöle Geçiyorsunuz.Çöl-2 Gidiş Yolunda'ki Esnaf'tan Yeni Görevimizi Alıyoruz.Haritaya Baktınızda Sarı Işığı Göreceksiniz.Bu Görevde Çölde Bulunan 2 Farkı Mobu Kesmenizi İsticektir.
7-)Çöldeki Mobları Kestikden Sonra Görevimizi Aynı Yere Bırakıyoruz.Ve Hemen Çöl-2 Ye Geçiyoruz..
8 )Çöl-2 De Haritaya Baktınızda Yine Bir Sarı Işık Göreceksiniz Oraya Gidip Ordaki NPC'den Yeni Görevimizi Alıyoruz.Bu Görevde Çöl-2 De Bulunan 2 Farklı Mobu Kesiceksiniz.
9-)Mobları Kestikden Sonra Görevimizi Teslim Ediyoruz Ve Çöl-2 Den Çıkıyoruz.Tekrar Map-2 Ye Geri Dönüyoruz.
10-)İlk Başta Görevi Aldığımız Noktaya Gidiyoruz.Ve Tekrar Sarı Işığın Yandını Görüceksiniz.Oradaki NPC'den Yeni Görevimizi Alıyoruz.Bu Görev'de Toplamanız İçin Sizden
2 Tane Ejderha Taşı 
2 Tane Büyülü Tüy 
2 Tane Altın Düğme 
İsticektir. 
Bunları Maalesef Herhangi Bir Mobdan Toplamak Mümkün Değil.Bu nesneler Donuk Serap'tan Yada Cloron Dragonu'ndan Düşer..Bunları Toplamak İçinde Üst Levellerinizden Yardım İsteyebilirsiniz.
Cevap bulunamadı.