alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
390
Shaiya Chat Komutları | Bilmeyenler İçin
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 19:40
party "oyuncu adı" Örneğin BloodyBending isimli oyuncuya grup daveti atmak isterseniz /party BloodyBending komutunu kullanmanız yeterlidir.
Not* Grup daveti yapabilmeniz için diğer oyuncu ile aynı harita içinde olmanız gerekiyor.

/join "oyuncu adı" Bu komutu kullanarak bir yağma partisine katılabilirsiniz. Yağma partisine katılabilmek için herhangi bir grup üyesinin ismini yazabilirsiniz.
Not* Lider otomatik katılma özelliğini seçmiş olması gerekir.

/yelling "mesajınız" Yazdığınız mesaj kırmızı olarak sohbet penceresinde görünür.

/alert "mesajınız" ya da /raid "mesajınız" Tüm birleşim üyelerine(yağma partisi) ekranda duyurunuzu gönderir.
Not* Bunu yapabilmek için lider yada yardımcı lider olmanız gerekir.

/town yada /return Bu komutu kullandığınız zaman sizi en yakın korunaklı bölgeye yada zindan girişine ışınlar.Episode 4 ile beraber gelecek Town skilli sayesinde bir tek tuşa basarak da bu işlemi yapabilirsiniz.
/defeat Bu komutu düello sırasında kullandığınız taktirde düello biter ve karşı taraf galip duruma gelir(komutu kullanan kişi yenilmiş sayılır).

/(duygu kodu) Hangi duygunuzu kullanmak istiyorsanız bu kodu kullanabilirsiniz. Örneğin victory duygusunu kullanmak istiyorsanız: /victory
Diğerleri:
/clap
/laugh
/defeat
/chatcolor1~8 Chat yazısının rengini değiştirmenize yarar, /chatcolor2 örnek olarak bu komut chat rengini 'yeşil' yapar.
Not *Diğer oyuncularda yanlızca bu komutu kullandığında görülebilir.

/chatcolor0 or /chatcolor9 komutları ile chat renginizi eski haline getirebilirsiniz.
Cevap bulunamadı.