alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
255
Shaiya [Ep_6.4] [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
21 Aralık 2014 01:12
Merhabalar, 

Bölüm 5.4'ten bölüm 6.4'e geçiş aşamasında oyuna da bir çok yenilik geldi. Bunları bu başlık altında sizlerle paylaşacağız... 


1. Kusursuz Lapisya 

Bir süredir beklenen yenilik bizlere ulaştı. Artık %100 ihtimalle efsunlama ve lapisleme işlemlerinizi oyun içinde yapabileceksiniz. Bunlar için istek formu atmanıza gerek kalmadı! 

GM-Efsun sistemi artık oyun içinde yapılacaktır. Kırılma ihtimali olan lapisya (Lapisya Silah ve Zırh) ve kırılma ihtimalini yok eden lapisyaların (Lapisya Kudret ve Dirayet) dışında %100 efsun başarısı sunan Kusursuz Lapisyalar oyuna eklenmiştir.  • Kusursuz Lapisya kutuları sadece web mağazasından ve aşamalı AP etkinliğinden alınabilinecektir. 
  - Her kutudan belirli aralıkta bulunan efsun seviyeleri için rastgele bir kusursuz lapisya düşecektir. 

   


 • Her kusursuz lapisya belirttiği seviyeden bir önceki seviyede olan nesne için kullanılabilecektir. Örneğin Kusursuz Lapisya Seviye 11 bir nesneyi sadece seviye 10’dan 11’e çekmek için kullanılabilecektir. 9’dan 10’a ya da 5’ten 6’ya çekemeyecektir.

   


 • Kusursuz lapisya birleştirme küpü (Kusursuz Lapisya Küpü) ile aynı seviyedeki belirli adet kusursuz lapisya birleştirildiğinde 1 adet bir üst seviye kusursuz lapisya elde edilebilecektir. 

   


  Kusursuz lapisya kutuları takas edilebilir, 
  Çıkan tekli lapisyalar ise takas edilemezdir.
   
Cevap bulunamadı.