alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
235
Shaiya Kaotik Kare Sistemi [REHBER]
İsimsiz Üye
21 Aralık 2014 01:16
Bu rehberde sizlere sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili kısa bilgiler vereceğiz. 

1) Başlamadan tarafa özel Kaotik Kare'den temin etmeniz gerekmektedir. Işık tarafındaysanız Keolloseu'daki "Puko Harriot" isimli, öfke tarafındaysanız Gliter'deki "Sei Deama" isimli esnaftan dilediğiniz Kaotik Kare'nizi alınız. 

"Işık Kaotik Kare", "Öfke Kaotik Kare" ve "Sonsuz Kaotik Kare" isimli 3 farklı çeşit Kaotik Kare mevcuttur. "Işık Kaotik Kare" ile Işık miğferleri, "Öfke Kaotik Kare" ile ise Öfke tarafına ait miğferleri sentezleyebilirsiniz. "Sonsuz Kaotik Kare" ile ise çeşitli tüketilebilir nesneler (Kusursuz Lapisyalar, İksirler vb.) sentezleyebilirsiniz. 


 

2) Kaotik Kareye sağ tıkladığınız zaman karşınıza sentezleyebileceğiniz nesnelerin bir listesi (solda), sentezleyeceğiniz nesne ve bu nesneyi sentezleyebilmek için ihtiyacınız olan tüm nesneler (sağda) çıkar. 


 

3) Eğer sentezleme için gerekli olan tüm nesneler karakterin çantasında ise, "Sentezle" butonu aktif olacak, ve nesne sentezlenebilecek. 

4) "Sentezle" butonunun üzerinde sentezleme ihtimalini (Başarı Oranı) görebilirsiniz. Bu ihtimali oyun parasını Uğur Parası şeklinde kullanarak ve/veya özel Kaos Çekici kullanarak toplamda en fazla %10 kadar artırabilirsiniz.
Cevap bulunamadı.