alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
178
Shaiya Online - Tanıtım
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 20:02
Fantastik Devasa Online oyunların diğer Devasa Online'lardan daha ayrı bir havası vardır. Bütün oyuncular büyük bir hikayenin içinde rol alırlar ve oynadıkları karakterlerin gerektirdiğinin en iyisini yapmak için kıyasıya bir yarışa girerler. Aeria Games ise Türk oyuncularına Shaiya Online'ı sunmuş durumda. Teos topraklarında iki tanrıçanın hizmetindeki ırkların savaşında buluyorsunuz kendinizi. Türkçe dil desteği ile oyundan alacağınız keyif bir hayli artıyor.
Shaiya Online'da PvE sistemi ve zorlu zindanların bulunmasın yanı sıra diğer Devasa Online oyunlara karşın çok kuvvetli bir PvP sistemi bulunuyor. Özellikle Birlik Sistemi ve PvP rütbeleri ile öne çıkan Shaiya Online, oyuncuların PvP yapması için sağlayabilecekleri en iyi olanağı sağlamış durumda. Shaiya'da çok güzel bir şekilde hazırlanmış Rütbe sistemi bulunmakta. Karşı taraftaki ırklardan herhangi bir oyuncuyu infaz ettiğiniz zaman, öldürdüğünüz kişi sayısı hanenize yazılmakta. Yaptığınız infaza göre rütbeniz artmakta, ne kadar çok oyuncu öldürürseniz o kadar çabuk rütbe atlarsınız, tabii ki her gün infaz edeceğiniz kişi sayısı sadece 2,000 ile sınırlandırılmış durumda. Bunun yanı sıra Birlik Savaşları oyunun PvP'sini en yüksek noktada tutan etkinliklerden birisi. Birlik Liglerinde birlikler birbirlerine karşı kıyasıya mücadele vermekte. Birlik Liginde 1. ve 2. Ligde mücadele eden oyuncular birliklerinin katıldığı savaşlar sonucunda topladıkları puanlarla değerli hediyeler kazanabilmekte. Ayrıca PvP savaşlarında üstünlük gösteren taraf Tanrıça'nın Nimeti'ni arkasına alıyor. Böylece savaşta karşı tarafın oyuncuları üzerinde daha fazla üstünlük sağlayabiliyorsunuz. Tanrıça'nın Nimeti tam dolduğunda ise oyuncular 10 dakika boyunca tamamen her alanda büyük bonuslar kazanabilmekte.

Shaiya Online'ın en dikkat çekici yönlerinden biri ise diğer oyunlara nazaran karakter tasarımlarının sıradan olmaması. Özellikle kadın karakterler ve dişi yaratıklar üzerinde kullanılan özel tasarımlar oyunun en dikkat çekici yanlarından bir tanesi. Türk Devasa Online severlerin yoğun talepleri üzerine Aeria Games Shaiya Online için 2. Sunucu Babylon'u 12 Mart 2010 tarihinde oyuncularına sunmak için çalışıyor. Böylece Shaiya, ilerki günlerde daha fazla oyuncuya ev sahibi yapabilecek.
POPÜLER EŞYALAR

Kasma Paketi: Seviyenizi hızla arttırabilmeniz gereken herşey bu pakette mevcut. Shaiya'da en gerekli paketlerden biri olarak bilinen Kasma Paketinin içeriği: 7 günlük TP Ikramiyesi ,7 günlük Tecrübe Koruyucu, 7 Günlük Altın Madeni, 10 x Etain İksir.
Nakavt Şurubu: 2 saat boyunca uzun mesafeli ve fiziksel saldırılarla büyülerin kritik isabet ihtimalini %95'e çıkarır. Karakterin ölmesi halinde etki sona erer.10 adet Nakavt Şurubunu içerir.
Hızlı Başlangıç Paketi: Normal Tecrübe Taşı, Nakavt Şurubu, Montaj Aparatı ve Mistik Lapis Çantasının yer aldığı bu paket yardımıyla, hızla tecrübe puanı kazanabilir, PvP alanında savaş gücünüzü yüksek seviyeye çıkarıp, monte edebileceğiniz lapislerle zırh ve silahınızın gücünü önemli derecede arttırabilirsiniz.

KÜNYE

Geliştirme: Sonov
Dağıtım: Aeria Games
Tür: Devasa Online Rol Yapma OyunuCevap bulunamadı.