alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
388
Shaiya Ticket Nasıl Atılır ? [REHBER TADINDA]
İsimsiz Üye
21 Aralık 2014 01:23
Selamlar arkadaşlar, 
Senelerdir oynayıp ta hayatında 1 kere ticket atmamış olan, ticket atmayı bilmeyen arkadaşlarımızın varlığını şüphesiz ki en çok GS lerimiz bilmekte.Bu açıklama derdinden kurtulmak amacı ile "ticket" ın nasıl atılacağını ve GM lerimizle nasıl iletişim kurabileceğinizi anlatan bir konu açtım. 

Öncelikle herzamanki gibi sitemize giriş yapıyoruz. 
www.tr.shaiya.aeriagames.com 

Açılan sayfa şu şekilde olacaktır. 

 


Ticket atmak için sayfanın en aşağısına ilerlemek zorundayız. 
En aşağı indiğimizde sağ alt köşede "iletişim" kısmını göreceksiniz.
 

 


İletişim kısmına tıkladığımızda ise karşımıza şu şekilde bir ekran karşınıza çıkacak. 
Çıkan ekranda "Oyun hakkında Genel Sorular" sekmesine tıklıyoruz.
 

 


Oyun hakkında genel sorulara tıkladığımızda ise karşımıza kendimize ait bilgilerin istenildiği ve en altta ise ne yaptırmak ve ne söylemek istiyorsak on söyleyebileceğimiz ticket kısmı karşımıza çıkıyor.Gerekli yerleri kendimize göre doldurup iletişim formunu gönder dediğimizde "ticket"ımız gönderilmiş oluyor. 


 


Ardından gelecek olan sayfada ise karşımıza ticketımızın numarası çıkıyor. Bu numarayı kaybetmememiz gerekiyor ki ticketın cevaplanması gereken süreyi aştığında GS lerimize numarayı iletebilelim. 


 

Böylelikle ticket atmayı öğrenmiş bulunuyorsunuz SmileSmile 
Bir diğer önemli kısım ise attığımız ticketı ve gelen cevabı mail dışında nereden görebiliriz. 

Gene Sağ Altta bulunan iletişim e tıkladığımızda karşımıza çıkan sayfada Sol sekmelerin en altında "bana ait formlar" kısmına tıkladığımızda attığımız ticketın numarasını, gönderdiğimiz ticketın içeriğini ve ticket a gelen yanıtı görebiliriz.Ayrıca gelen yanıtın altına tekrar yanıt yazmamız gerekiyorsa gene bu kısımdan ticket ı açarak yazarsak , hem yeni ticket atmamış oluruz hemde ticketımızın cevaplanma süresi kısalmış olur.
 

 
Cevap bulunamadı.