alexa
Shaiya Online
Shaiya Online MMORPG anlamında gereken her özelliğe sahip. Oldukça güçlü BOSS’lar, çok geniş haritalar, yaratıklar, iblisler ve daha fazlası. Shaiya Online, Aeria Points Shaiya Online oyununda kullanilan para birimidir. Satin aldiginiz Aeria Points kodunu EPin sekmesine basarak kullanabilirsiniz.
181
Teos uğruna savaş Etkileyici
Serhat Ç.
17 Aralık 2014 21:04
Teos uğruna savaşUzun, çok uzun yıllar önce Teos'ta yalnızca Etain adında bir tanrıça ve yarattığı üç ırk yaşıyordu; Ejderler, Nordeinler ve Dumianalar.
Tanrıça Etain, Nordeinler'i kusurlu bulup yeryüzünün altına sürdü. Kibirli Dumianalar onun gücünden ve otoritesinden şüphe etmeye başlamışlardı. Bu şüphe tanrıçayı zayıflatınca Dumianalar onu öldürdü. Etain'in ruhu iki parçaya ayrıldı.
Tanrıça'nın ölümü Teos'u dengesiz ve korumasız bırakmıştı. Diğer tanrılar Teos'u ele geçirebilmek için bir yarışa girdiler ve Teos'u yerle bir etmeleri için canavarlar yarattılar.
Ortalık yatıştığında Teos'u gözleyen iki yeni tanrıça vardı.
Ejderhalar inzivaya çekildi, geride kalan Dumianalar iki ırka bölündü, her biri bir tanrıçayı seçti.
Bu iki ırk (Elfler ve Vailler) sürekli bir çatışma halindeydiler. Birbirlerine karşı olan nefretleri çok uzun zamandır süregelen gerginliklerle besleniyordu. Kısa süre sonra insan ve elf güçleri birleştiler. Bu sırada tekrar ortaya çıkan Nordein ırkı Vaillerle birleşmekteydi. Bunun sonucunda "Işık İttifakı" ve "Öfke Kardeşliği" adında iki grup oluşturdular. Bu iki taraf halen bu diyarlarda dolaşmakta olan canavarlarla savaşmanın yanısıra, Teos'un hakimiyetini ele geçirmek için birbirleriyle bitmek bilmeyen bir savaş sürdürmekteydiler.
Özellikler

İşte Shaiya Türkiye'nin özelliklerinden bazıları:

  • 1500'e 1500 PvP – Taraflar arasında amansız bir savaş.
  • Birlik Ligi – En güçlü birliklerin yer aldığı Gordion Birlik Ligi'ne katıl.
  • Kapalıçarşı – İki tarafa da açık dev bir ticaret merkezi.
  • Duello – Sözün bittiği yerde tarafından bir oyuncuya meydan oku.
  • Arena Savaşları – Devasa arenaya gir ve savaşını bir üst seviyeye taşı.
  • Tanrıça'nın Nimeti – Düşmanlarına haddini bildirmen için Tanrıça'nın desteğini arkana al.
  • Arayış, gayret, üstünlük uğruna savaş, hakimiyet için katliam, zindanlar, ejderhalar, iblisler ve çok daha fazlası...
Cevap bulunamadı.