alexa
Sid Meiers Civilization V ( PC )
Sid Meiers Civilization V 'de amacınız ülkenizi korumak ve topraklarınızı genişletmek. Bunun içinde kendinize sağlam bir strateji belirlemelisiniz. Çünkü bu sayede gelişiminizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak kimi zaman çok güçlü düşmanlarla karşılaşacaksınız. Bu durumda ise askeri gücünüzü artırmanız en iyi çözüm olacaktır. Civilization V satın alma işleminizden sonra steam cd key olarak gönderilmektedir.
242
C5 Birimler
mesut d.
30 Mart 2015 16:05

Civilization V askeri sivil kadar, 87 adet bulunuyor.Önceki oyunlarda aksine, başına her tür (Sivil / Askeri / girişti) tek bir birim olabilir hex . Örneğin, bir Süvari ve bir karo üzerinde bir Archer olamaz. Bu aynı zamanda şehirler için de geçerlidir.

Çoğu birim 2 altıgenlere (monte birimler için 4 onaltılarını) hareket edebilir ve bir savaşı kaybederseniz, artık bunun yerine hasar alarak imha edilir. Sen savaş sırasında kendisine bir sonraki ile bir birim takas mümkün olacak.

Birimler potansiyel tek seferde korumak birimlerinin sayısını azaltarak, onlarla ilgili bakım maliyetleri, bu gibi önceki oyunlarda daha üretmek ve daha uzun sürer. bakım maliyetleri oyunun içine daha daha pahalı hale gelir.

Artık asker taşımaktadır vardır. Bazı araştırma tamamlandıktan sonra suya geçerken yerine, birimler anında eğreti yüzen taşıma dönüşüyor.

Cevap bulunamadı.