alexa
Silent Hill Downpour ( X360 )
Unreal 3 teknolojisini kullanan oyun Silent Hill kasabasini, karakterlerini, yaratiklarini ve alternatif cehennem dünyasini göz alici bir biçimde karsiniza getirecek. XBOX oyunu kargo ile gönderilecektir.
202
Change.org'ta Silent Hills için imza kampanyası başladı
eray ö.
2 Mayıs 2015 17:11

Uzun tartışmalar ve dedikoduların sonunda korkulan oldu ve Guillermo Del Toro’nun attığı tweet ile Silent Hills’in iptal edildiğini öğrendik. Şu sıralarda Konami oyunun demosu olan P.T.’yi PlayStation 4’ten kaldırmaya hazırlanıyor.

Almanya’da yaşayan Yauheni Zinkevich isimli bir oyun sever, Change.org üzerinden bir imza kampanyası başlattı. Hideo Kojima ve Del Toro’ya seslenen oyun sever, projenin bir şekilde devam etmesini istediğini de belirtti. Eğer kaynak bulunamıyorsa, Kickstarter üzerinden oyunun büyük bir bağış alacağını belirtilenler arasında.


Kampanya hedefi 2.500 olarak belirlenmiş ve 2 günde 1.800 kişi kampanyaya imza atmış. Hedefe ulaşılması durumunda muhatap olarak Kojima’nın şirketi Kojima Productions seçilmiş.

Böyle bir kampanya çok güzel olsa da ortada biraz “ufak” bir sorun var. Silent Hill markası ve içeriği tamamen Konami’ye ait. Eğer Silent Hills gerçekten yapılırsa, isimden içeriğinde bulunan öğelere kadar her şeyde yine Konami’nin söz hakkı var.

Elbette siz yine imza atın, belki farklı isimlerle o efsane demo gerçek bir oyuna dönüşür.

Cevap bulunamadı.