alexa
Silkroad Online
Silkroad Gold teslimatlarimiz Jangan Stable de ( atçi ) da trade ile yapilmaktadir. Ucuz fiyatlar ile Silkroad Online Silk, Silkroad Online Gold, SRO Silk Satın Al ve Sbot Satın Al abilirsiniz. SRO Silk satin aldiktan sonra oyunun internet sitesinden e-pin seçerek yükleyebilirsiniz.
123
Bazı Uniqe'lerin Hikayeleri
Recep Ferman H.
2 Haziran 2016 18:59

Tiger GirL[20]
Antik zamanlardan bu yana Troya kıyılarında yaşayan Megalopa güçlü, yırtıcı pençelere ve dev bir vücuda sahiptir. Korkunç görünümünden ötürü kendini tehdit altında hisseden biri Megalopa'ya saldırarak kendini tehlikeye atsa da, aç veya saldırıya uğrayan taraf olmadığı sürece Megalopa'nın ilgisini hiçbir şey çekmez

Cerberus[24]
Orthos ve Hades’in yönettiği Cehennemi koruyan Kerberos, Ekhidna ve Typhon’dan doğmadır, canlıların içeri girmesine ve ölülerin çıkmasına engel olur. Argonaut’lara katılan Orpheus, zehirli bir yılan tarafından öldürülen karısı Eurydice’ı kurtarmak için Cehenneme girince, Kerberos’u uyutmak için lir çalar ve geçitten geçer. Herakles, 12 görevinin sonuncusunu tamamlamak için Kerberos'u canlı yakalar ve yerin altına getirir.

Captain Ivy [30]
Şeytan Mezhebi'ni ve Küçük Asya'yı kontrol altında tutan bölükleri yöneten Kaptan Ivy, kana bulanmış karanlık bir geçmişe sahip kadın savaşçıdır. Düzensiz bir yaşam süren Ivy, antik bir kalıntıyla karşılaşır ve günahkar melek Seniel'i orada çakılı görür. Seniel, Ivy'yi sevgilisi Fiore olduğuna inandırarak kandırır ve ona güç verir, böylece Küçük Asya'nın kontrolü Ivy'nin eline geçer. Ivy, Şeytan Mezhebi'ni hakimiyeti altına alır ve gücünü, korsanların kontrolünü eline geçirerek artırır. İlk bakışta güçsüz bir kadın gibi görünse de kolundaki gelişmiş arbalet ve Kartal Drake ile yaptığı kıskaç saldırısı ona harikulade güç verir.

Uruchi [40]
Kara Hırsızların patronudur ve Tang İmparatorluğunun ünlü cesur generalidir. Buraya asi olan alt kesim yandaşlarıyla kaçmıştır ve hırsızlık yapmaktadır. Fakat bir gün Jangan'a dönmeye hazır olacak ve oradakilerden intikam alacaktır.


Isyutaru [60]
Isyutaru, Himalaya'dan sürüldü ve kız kardeşler arasındaki ihtilaf nedeniyle, Himalaya'yı yöneten Kar Tanrısı'nın 2 kızından küçüğü olarak Karakurum'a geldi. Isyutaru nedeniyle Karakurum ölü buzulla örtülür, ölüm bölgesine çevrilir ve bu, İpek Yolu yolcuları için kötü olur.

Lord Yarkan [80]
Niya'nın eski lordudur. Niya İmparatorluğunun yıkılmasıyla kendisini bıçaklayarak öldürdü. Ruhunun acısı dinmedi ve gerçek dünyada gezinmeye devam etti ve Niya'nın eski onurlu günlerini özlemekte.

Wing Tribe Knight [100]
Roc Dağı'nın Zirvesi'nde görülen seçkin askerler, Wing Tribe Knightlerinin gücünün istilacılar karşısında Devil Shaitan'ın gücüyle neredeyse eşit olduğu söylenir.

Gnome the Earth Elemental [100]
Tabiatın dört gücünden biri olan Cinler toprak doğa gücüne sahiptir. Lakapları Pygmy'dir. Genelikle yer altında yaşarlar çünkü ışıktan nefret ederler ve burada biriktirdileri hazineyi muhafaza ederler. Açgözlülükleryile bilinen Cinler iştahlarını tatmin etmek için gayretle çalışırlar. Onlara fayda sağlamayacak kimse için çalışmazlar. Hazinelerinin bir kısmını teklif eden Roclara yardım etmeye karar verdiler.

Sylph the Wind Elemental [100]
Tabiatın dört gücünden biri olan Sylph Hava Perileri ormanların ya da ağaçlarının doğa gücüne sahiptir. Adlarını, rüzgarın esişiyle hareket eden dalların görüntüsünden almışlardır. Rüzgarın doğa gücüne de sahip oldukları için vücutları somut ve soyut arasındadır, bu da onlara özel bir saklanma yeteneği verir. Roc'un yandaşları ve rüzgar büyü gücünün üstadları olan Hava Perileri, istilacı insanların kökünü kurutmak için Roc'un yardımına gelmişlerdir.

Salamander the Fire Elemental [100]
Salamanderler tabiatın ateş gücüne hükmeder ve dört doğa gücü arasında en yüksek saldırı gücüne sahip olmalarıyla övünürler. Ateş güçleri o kadar kuvvetlidir ki ağaçların içlerinden geçebilir, meyvelerini kül edebilir ve sularını çekip onları anında kupkuru bırakabilirler. Ayrıca vahşi yapılarıyla insanların dünyasını yıkıp geçmeleriyle bilinirler. Rahatsız edip kendilerini eğlendirecek birşey aradıkları için, Rocların tavsiyesine uydular ve insanlara zulmetmede karar kıldılar.

Undine the Water Elemental [100]
Undine dört tabiat gücünün su gücüdür. Lakapları Peri'dir. Esasen yaşamak için dağlar, okyanuslar ve ormanlar gibi birçok yeri mesken tutarlardı. Ama bir şekilde yalnızca su içinde yaşamaya başladılar. Bu doğa canlıları güçlü su büyüsü kullanabilirler. Yumuşak mizaçlılardır ve güçlerini nadir gösterirler. Fakat yoldaşları Roc'un isteği üzerine güçlerini istilacı insanlara karşı kullanmaya karar verdiler.

Shaitan the Devil [105]
Devil Shaitan Roc'un bedeninde dolaşan kan yoluyla güçlendirildi. Doğaüstü güçlerine rağmen Shaitan, ızdırap veren Roc'un canlandırıcı kanıyla tamamen hafızasındaki insan yönünü kaybetti. Artık hiç tereddüt etmeden herşeyi ve herkesi yok edebilir.

BeakYung The White Viper ( Medusa ) [105]
BeakYung, Hwanga Nehrin de bin yaşındaki beyaz yılan, nehri geçerken Hurkang a aşık oldu. Derin bir aşk, BeakYung Heavenly Mandate yi bozdu ve kimliğini gizleyerek normal bi insan gibi yaşamaya başladı. Bir şekilde Bupsun isimli bir rahip onun gerçek kimliğini öğrendi ve onu Chunbong kulesine kilitledi. Yüzyıllar geçti ve insan savaşları Chunbong kulesini yıktı, BeakYung ın kilidi açıldı. BeakYung başıboş şekilde dünyada dolaşırken birgün, ölmekte olan yaşlı bir adamla karşılaştı. Bu olay sırasında, o dört ruhun korumasını kazandı. Kilitli olmanın zayıflığıyla, BeakYung gücünü geri kazanacağı bir yer aradı ve büyük bir mezar buldu -- Qin-Shi Mezarı. Burda, mezarın kalbinde, BeakYung kendi eğittini ve çalıştı. BeakYung ın yer altında Qin-shi Mezarındaki çalışması sürerken, insanlar burayı keşfetti ve kazdılar, kazayla gücünü kazanmak için çalışan BeakYung ı rahatsız ettiler. Eğitimin ortasında oluşan enerji bozukluğu BeakYung ın kalbinde bir değişiklik yapar. Normalde iyi olan kalbi Son derece kötüye döner. Kötü kalbi ona eğitimi bırakmasını ve mezarlığı ele geçirip,mezarlığa giren tüm insanları katletmesini söyler.

Roc the Monster Bird [107]
Roc Dağı'nın dev hükümdarı Canavar Kuş Roc, 30 metre uzunlukta devasa bir kuştur. Kartal ve kuzgun kırması bir görünüme sahiptir, tüylerinin rengide koyu kırmızıdır. Tek bir kanadının genişliği 15 metredir ve sadece bir kanat çırpmasıyla herşeyi uçurabilecek büyüklüktedir. Yuvasında huzurla dinlenebilmeyi uman Roc bölgesini tehdit edenleri acımasızca cezalandırır ve şu an da Roc Dağı'nı istila eden insanlara karşı savaş açmış haldedir.


 

Cevap bulunamadı.