alexa
Silkroad Online
Silkroad Gold teslimatlarimiz Jangan Stable de ( atçi ) da trade ile yapilmaktadir. Ucuz fiyatlar ile Silkroad Online Silk, Silkroad Online Gold, SRO Silk Satın Al ve Sbot Satın Al abilirsiniz. SRO Silk satin aldiktan sonra oyunun internet sitesinden e-pin seçerek yükleyebilirsiniz.
387
Silkroad online legend 8
Kubilay A.
10 Ocak 2015 11:58
1)12Dg itemlar düşüyor mu? 
Malesef oyunun database'inde gözükmesine rağmen moblardan herhangi bir 12dg item düşmemektedir (normal veya sox). 12Dg item elde etmenin tek yolu 11Dg itemları upgrade etmektir. 

2)Hiç mi item düşmüyor peki 111-120 lvl arası moblardan? 
Düşüyor fakat şöyle düşüyor. Test Serverı'nda oynarken bir kişi 118 Lvl'da girilen Advanced Level Zealots Hideout isimli temple'da spawn olan son unique'ten (ismi Baal) Egy Normal Destruction item düşürmüştü. Yani yeni uniquelerden bu tip item düşürebilirsiniz. Belki de 12Dg Sox item da düşürebilirsiniz. Biz 1 hafta süre içerisinde sadece bu Egy itemı düşürebilmiştik. 

3)Alchemy ne alemde? 
12Dg alchemy bana göre tam bir fiyasko. Moblardan tablet ve element elde etmek için kullanılan alchemy material (kısa ve yerel adıyla çöp) düşmüyor. Sadece %0 alchemy stone düşüyor. 

4)Level kasmak ne derece zor? 
Bu soru aslında göreceli bir kavram. Bazı kişilere göre (mesela) %15 kasmak kötü gelirken, bazı kişiler için de iyi gelebilir. Bana göre level kasmak (özellikle Ch charlar için) tamamı ile bir fiyasko. Test Server'ında karakterler 118 lvl idi. Ben spear nuker bir karakter açmıştım (heuksal/light/cold). 116 lvl moblarda Premium açıkken tam 85 adet (evet yanlış duymadınız 85 adet) mob kestikten sonra ancak ve ancak %0.01 exp kasabilmiştim. Fakat bu durum Eu char sahipleri için daha kolay olabilir. Sağlam bir pt kurulduktan sonra onların çok daha rahat ve hızlı kasabileceğine inanıyorum. 

5)Level kasmak zor diyorsun peki questler ne alemde? 
Questler aslında karakterleri belirli bir seviyeye yetecek kadarlar. Bazı questler 111 lvl'da yapıldığı takdirde %13 exp verirken (Unique Mob Earth Questi) bazıları ise %1-1.5 arası exp veriyor. Yani bu questlerin hepsini yaparak belki 113 lvl'ı görebilirsiniz fakat sonrasında ise sadece mob kesmek zorundasınız. Çünkü bazı questler sınırsız tekrara sahip olmasına rağmen sadece 1m exp veriyorlar (Tartışmalı ) 


6)Questler yetmiyor diyorsun. Alexteki gibi sınırsız questler güzel exp de vermiyor. Ee ne anladık o zaman biz questlerden?
 
Açıkçası bu questkerin Alex'ten önceki quest sisteminden bir farkı yok. Örnek olarak 80 level sınırında da sırf questler ile kasılamazdık. Questler bittikten sonra da mob keserek kasardık. Ama şöyle bir durum vardı. 0 gap ile 2 tane mob kestikten sonra %0.01 exp kasabiliyorduk. Şimdi ise 85 tane mobdan bahsediyoruz. Level kasmak (bana göre) solo kasan Ch charlar için tam bir işkence. Alex'teki questler ile 110 rahat kastık çünkü orada yapılan mob kesme görevleri hem sınırsız yapılıyordu hem de her bir görev yaklaşık olarak (leveline göre) %0.10-0.20 arasında exp veriyordu ve her bir quest yaklaşık 40-45 dk'da bitebiliyordu. 

7)Proof Stonelar Hakkında 
Arkadaşlar oyunda aProof Stone'lar üzerinde mouse ile gelince açıklama yzılarını dikkatli okursanız şu yazıyı göreceksiniz: Proof Stonelar sadece 12dg ve üzeri itemlarda kullanılabilir. Ben buradan şunu anlıyorum: 13Dg ve 14Dg'de aynı 12Dg gibi olacak. Yani sadece Magic-Rare-Legend silahlar olacak. 

8)Yeni Caveler 
Yeni update ile 2 tane yeni cave gelmiş bulunmakta. Bunlardan biri Hall of Worship, diğeri ise Zealots Hideout. Her cave kendi içinde 3 bölüme ayrılmakta Novice,Intermediate ve Advanced diye. 
Novice olan caveler solo kasmak isteyenler için. Bu cave'e girmek için herhangi bir pt'de bulunmak gerekmiyor. 
Intermediate olan cavelerde sadece 1 adet unique çıkıyor. Buraya girebilmek için Auto share bir pt'niz olması gerekiyor. 
Advanced olan cavelerde ise 3 unique çıkıyor. Hall of Worship'te Earth,Juno ve Jupiter çıkarken; Zealots Hideout'ta Zielkiaxe,Babilion ve Baal çıkıyor. Buraya girebilmek için yine Auto share bir pt'niz olması gerekiyor. Ayrıca Zealots Hideout'ta Advanced kısıma gidecekseniz mutlaka full pt olarak gidiniz. Uniqueler çok vurmuyorlar ama uniquelerin spawn olması için belirli bir döngü var. Döngüden kastım birbirine bağlı bir çok oda var ve bu odalarda bir çok elite mob var. Moblar çok fazla vuruyorlar ve debuff veriyorlar. 
Sergen B.
3 Mart 2015 16:20
Çocukluğumun Oyunu Sırf Yanımızda Hayvan Gelme Özelliği Var Diye Başlamıştım Tavşan Vs.. :)
Barış S.
12 Mart 2015 16:18
4-5 yıl oynadık o yıllarda baya güzeldi oyun şimdi çok eskidi artık