alexa
Silkroad Online
Silkroad Gold teslimatlarimiz Jangan Stable de ( atçi ) da trade ile yapilmaktadir. Ucuz fiyatlar ile Silkroad Online Silk, Silkroad Online Gold, SRO Silk Satın Al ve Sbot Satın Al abilirsiniz. SRO Silk satin aldiktan sonra oyunun internet sitesinden e-pin seçerek yükleyebilirsiniz.
217
SilkRoad Online (SRO) Nedir?
eray ö.
1 Şubat 2015 09:44
SilkRoad Online çoğumuz tarafından bilinen Knight Online LineAge türü bir online oyundur.

SilkRoad Online zamanında kullanılan İpek Yolu Ticareti üzerine kurulmuştur. Oyuncular oyun içerisinde belli bir Level seviyesine gelerek (20 Level) Trader (Kervancı) Hunter (Guard) veya Thief (Hırsız) meslekleri üzerine kendilerini geliştirmeye çalışmaktadırlar.

Tabii ki bu sayılan meslekler üzerinde başarılı olmak sanıldığı kadar kolay değil doğal olarak. Bu meslekler üzerinde başarılı olabilmek için oyuna başlanıldığı andan itibaren çeşitli fantastik yaratıklarla uğraşıp birçok Quest (Görev) tamamlayarak uygun bir şekilde karakterinizin Skill ve Stat puanlarını toplayıp karakterinizi gerektiği şekilde geliştirmek zorundasınız.

SilkRoad Online içerisinde sadece Chinese (çinli) karakterler mevcut olup oyunun gerçek sürümü veya ilerleyen günlerde çıkacak sürümlerinde diğer ülkelere ait karakterlerin ve alanların da oyuna katılacağını ümit ediyoruz. Sonuç olarak SilkRoad oyun alanı İpek Yolu üzerindeki çin ve İstanbul arasında geçmekte

SilkRoad Online şimdiye kadar bu tür oyunlar arasında oynadığım en başarılı yapıt bana göre ve beta sürümü bitmesine ve gerçek sürüme geçilmesine rağmen hala oyunda güzel değişimler yapılması yönünde hızla ilerliyorlar.
İsimsiz Üye
2 Şubat 2015 14:32
ipek yolu demek :D
Sergen B.
21 Şubat 2015 19:58
İpek Yolu :)