alexa
Silkroad Online
Silkroad Gold teslimatlarimiz Jangan Stable de ( atçi ) da trade ile yapilmaktadir. Ucuz fiyatlar ile Silkroad Online Silk, Silkroad Online Gold, SRO Silk Satın Al ve Sbot Satın Al abilirsiniz. SRO Silk satin aldiktan sonra oyunun internet sitesinden e-pin seçerek yükleyebilirsiniz.
228
SilkRoad Online Tanıtım Ve İnceleme
Kubilay A.
10 Ocak 2015 12:02
Eğer siz bundan yüzlerce yıl önce yaşasaydınız ve iyi bir hayat sürmek için ticaret yapmanız gerekseydi ne yapardınız ? Eğer büyük oynamayı sevenlerdenseniz bir şekilde yolunuz ipekyoluna düşerdi. İpek yolunun sonunda, oldukça karlı ve zengin edici bir servet bekliyor. Ancak o yolun sonuna ulaşmak kolay değil. O yolun sonunda neler olacağını bilen haydutlardan kurtulmak biraz yürek istiyor. Tabi birde haydut olarak, yoldan geçenlerin korkulu rüyası olmakta var. İşte Silkroad 
Online
 kullanıcısına böyle bir atmosfer vaat ediyor MMORPG oyun dünyasına yepyeni bir bakış açısı getiren yapım, standartlarının dışına çıkmayı başarmış büyük bir proje. Sadece beta aşamasındayken milyonları bulan kullanıcı sayısı bunun en belirgin göstergelerinden biri. Oyunda genel olarak 
MMORPG dünyasının elemanları ve kendi içerisinde bambaşka bir oynama deneyimi sunuyor. Söz gelimi Silkroad Online da bir müddet rutin görevleri ve işleri yapmanız gerekiyor. 

Çeşitli yaratıkları katlettikten sonra 20. Levele yükseldiğinizde asıl oyun başlamış oluyor. Oyunda 20. Level olana kadar, aslında genel olarak 

oyun mantığını metaryelleri ve genel atmosferi koklamış oluyoruz. Bu sayede 20 levelden sonra bu neydi şu neydi diye düşünmek yerine direk misyonumuza odaklanmak söz konusu. 20. levelden sonra üç ana mesleklerden birini seçmemiz gerekiyor. Bu aynı zamanda bu oyunu nasıl oynamak istediğiniz sorusu. Unutmayın ki Silkroad Online sadece yaratık kesmeye dayalı sıradan bir rol yapma oyunu değildir. 

Mesleklere gelirsek eğer; Trade’ler yani kervancılar, Hunter yani koruyucular ve Thief’ler yani Hırsızlar. 

Kervancılar ve koruyucular organize hareket ederek düşman Hırsızları, kervana karşı korumakla mükellefler. Ancak oyunun konsepti sadece bundan ibaret te değil. Uzun kervan yoluculuklarına çıkmadan, çeşitli görevler ve yaratıklarla boğuşarak hızlıca seviye atlamak yararınıza olacaktır. 

Ticaretin yanı sıra, kale savunmaları, guildler, benzeri kavramlar ve diğer savaşlar oldukça geniş senaryoya sahip olduğunun bir göstergesi. Oyunda her yol aslında ticarete çıkıyor. Çünkü uzun ve tehlikeli kervan pazara vardığı zaman aldığından en az 5 kat fazla fiyattan satış yaparak kervanını güçlendirmesi söz konusu. Yüklü bir kervanla bir kerede oldukça zengin olmak ve gelişmek söz konusu. 

Tabi yolda her şeyinizi haydutlara kaptırmazsanız. Haydutlarda indirdikleri ganimeti pazarlarda satarak kendilerini geliştirmekteler. 

Koruyucular ise daha çok görev yan görev ve yaratıklardan düşen ender değerli parçaları satarak geçimlerini sağlamaktadırlar. Silkroad ‘ da hangi meslekten olursanız olun, oldukça keyifli bir yapım sizleri bekliyor olacak. Oldukça ilginç konusu ve gayet başarılı grafikleri ile o dönemdeki ambiyansı ve heyecanı günümüzde yaşamak söz konusu. Karakterleri geliştirirken akıllı mı yoksa güçlümü olması gerektiğine yine siz karar verebiliyorsunuz. Eğer takım olarak oyuna girerseniz organizasyonunuz daha aktif olacağından daha çok başarı sahibi olmanız söz konusu bir durum. Arzu eden müşterilerimiz 

Cevap bulunamadı.